آپدیت گلکسی A51 برای به روزرسانی امنیتی عرضه شد

آپدیت گلکسی A51طبق اعلام رسمی، آپدیت گلکسی A51 برای دریافت به روزرسانی امنیتی ماه جولای به تازگی در دسترس کاربران قرار گرفته و برخی باگ‌های رابط کاربری را هم رفع می‌کند.

به نقل از GSM Arena، گوشی عرضه شده در سال گذشته گلکسی A51 با سیستم عامل اندروید 10 عرضه شده بود و حدودا از یک ماه پیش عرضه سیستم عامل اندروید 11 بر پایه رابط کاربری OneUI 3.1 برای آن شروع شد. با این وجود نسخه به روزرسانی امنیتی آن همچنان در ورژن ماه قبل باقی مانده، تا اینکه بالاخره امروز خبر رسید که به نزدیک شدن به پایان ماه جولای، طی چند هفته آینده تمامی کاربران دارنده این دستگاه قادر خواهند بود تا آپدیت گلکسی A51 را با شماره سریال A515FXXU5EUG2 دریافت کنند.

آپدیت گلکسی A51لازم به ذکر است که درست به مانند اکثر به روزرسانی‌های دیگر گوشی‌های میان‌رده سامسونگ، این آپدیت نیز ابتدا در کشور روسیه عرضه شده و سپس برای دیگر مناطق در دسترس خواهد بود. همچنین اگر به صورت خودکار هنوز اعلان مربوط به این به روزرسانی را دریافت نکرده‌اید، می‌توانید خود نیز در تنظیمات گوشی و بخش Software Update به صورت دستی آن را چک کنید.

لازم به ذکر است که نسخه OneUI 3.1 حاضر در این گوشی هرگز مشابه با نسخه حاضر در پرچمداران و میان‌رده‌های قدرتمندتر نبوده و برخی ویژگی‌های آن محدود خواهد بود. با این وجود رفع شدن برخی باگ‌ها و اضافه شدن قابلیت‌های بیشتر در این آپدیت گلکسی A51 اعلام شده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید