گلکسی A51 5G آخرین بروزرسانی نرم‌افزاری خود را دریافت کرد

سامسونگ آخرین بروزرسانی نرم‌افزاری را برای یکی از پرفروش‌ترین گوشی‌های هوشمند خود یعنی گلکسی A51 5G منتشر کرد. این گوشی هوشمند میان‌رده اکنون با یک بروزرسانی نرم‌افزاری مهم به One UI 5.1 ارتقا پیدا می‌کند.

در حال حاضر، این بروزرسانی در کشورهای اروپایی منتشر شده و می‌تواند در چند هفته آینده به بازارهای بیشتری هم برسد.

بروزرسانی One UI 5.1 برای گلکسی A51 5G با نسخه فریم ور A516BXXU6FWB5 ارائه می‌شود. این بروزرسانی وصله امنیتی فوریه ۲۰۲۳ را نیز به این گوشی می‌آورد. حجم این بروزرسانی نرم‌افزاری نسبتا زیاد است، بنابراین توصیه می‌کنیم آن را با استفاده از شبکه Wi-Fi دانلود کنید.

گلکسی A51 5G

One UI 5.1 در حال حاضر در ایتالیا، کشورهای شمال اروپا، پرتغال، سوئیس و جمهوری چک برای گلکسی A51 5G در دسترس است. دارندگان گلکسی A51 5G در سایر کشورهای اروپایی نیز می‌توانند خیلی زود این بروزرسانی را دریافت کنند.

اگر کاربر Galaxy A51 5G در یکی از کشورهای ذکر شده در بالا هستید، می‌توانید با رفتن به تنظیمات، بخش Software update و انتخاب گزینه Download and install، بروزرسانی One UI 5.1 را در دستگاه خود دانلود کنید.

سامسونگ گلکسی A51 5G را با اندروید ۱۰ در نیمه اول سال ۲۰۲۰ معرفی کرد. این دستگاه بروزرسانی اندروید ۱۱ را در اوایل سال ۲۰۲۱ و بروزرسانی اندروید ۱۲ را در اواخر سال ۲۰۲۱ دریافت کرد. اندروید ۱۳ در اواخر سال ۲۰۲۲ برای این گوشی منتشر شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید