گلکسی A41 پس از شش ماه یک به روزرسانی امنیتی جدید دریافت می‌کند

گلکسی A41گلکسی A41 در حال پیوستن به ده‌ها دستگاه سامسونگ است که قبلاً وصله امنیتی ژانویه ۲۰۲۳ را دریافت کرده‌اند. این تلفن قدیمی دیگر به‌روزرسانی سیستم عامل UI را دریافت نخواهد کرد، اما هنوز هم در یک برنامه دوسالانه وصله‌های امنیتی را دریافت می‌کند.

خوشبختانه ، دارندگان این گوشی احتمالاً لازم نیست که منتظر به‌روزرسانی امنیتی ژانویه ۲۰۲۳ برای رسیدن به گلکسی A41 خود باشید، زیرا سیستم عامل جدید به طور همزمان در بازارهای بی شماری در حال چرخش است. این به‌روزرسانی در ده ها کشور در سراسر اروپا و همچنین در کشورهای قفقاز و ازبکستان در دسترس است و می توان با نسخه سیستم عامل A415FXXS2DWA2 شناسایی کرد.

اگر ترجیح می‌دهید گلکسی A41 خود را به صورت دستی با استفاده از رایانه شخصی به روز کنید، می‌توانید فایل‌های رسمی سیستم عامل را برای منطقه خود بارگیری کنید. در غیر این صورت ، می‌توانید برنامه تنظیمات را بر روی تلفن خود باز کنید ، به “به‌روزرسانی نرم افزار” بروید  و روی “بارگیری و نصب” ضربه بزنید تا به‌روزرسانی OTA را نصب شود.

پچ امنیتی ژانویه ۲۰۲۳ بیش از ۵۰ آسیب پذیری را در سیستم عامل اندروید رفع می‌کند و همچنین برخی از مسائل مربوط به نرم افزار سامسونگ را در مورد پوشه ایمن، سامسونگ ناکس و سایر ویژگی‌ها برطرف می‌کند.

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید