گلکسی A32 5G به‌روزرسانی امنیتی نوامبر 2022 را دریافت می‌کند

A32 5Gگلکسی A32 5G یکی از گوشی‌های میان رده سامسونگ است که واجد شرایط به‌روزرسانی اندروید ۱۳ و رابط کاربری One UI 5.0 است، اما به نظر می‌رسد دارندگان این گوشی باید همچنان منتظر این به‌روزرسانی بزرگ باشند. با این حال سامسونگ آپدیت جدیدی را برای این گوشی منتشر کرده و متاسفانه همچنان بر پایه اندروید ۱۲ است.

در برخی از کشورهای اروپایی (ایرلند، اسپانیا و بریتانیا)، انواع اپراتور گلکسی A32 5G به‌روزرسانی با نسخه میان‌افزار A326BXXS4BVK1 دریافت می‌کنند که دستگاه را به وصله امنیتی نوامبر ۲۰۲۲ ارتقاء می‌دهد. نسخه LTE گلکسی A32 تا آنجا که به سطح امنیتی آن مربوط می‌شود هنوز با اتصال 5G سازگار نشده است، اما امیدواریم به زودی تغییر کند.

a32 5gهمانطور که قبلاً گفته شد، به‌روزرسانی جدید گلکسی A32 5G، اندروید ۱۳ و رابط کاربری One UI 5.0 را به دستگاه نمی‌آورد. در واقع فاقد هرگونه تغییر یا بهبودی است، به جز مواردی که باعث رفع آسیب‌پذیری‌های امنیتی که توسط وصله امنیتی نوامبر برطرف شده است، از جمله مواردی که به هکرها اجازه می‌دهد اطلاعات تماس را از تلفن یا تبلت گلکسی استخراج کنند.

اگر در اپراتور و در کشور مناسب هستید، به‌روزرسانی جدید باید برای این گوشی در دسترس باشد، کافیست به منوی تنظیمات » به‌روزرسانی نرم‌افزار در تلفن بروید و روی «دانلود و نصب» ضربه بزنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید