گلکسی A22 به‌روزرسانی اندروید ۱۳ را دریافت می‌کند

A22هفته گذشته، سامسونگ آپدیت اندروید ۱۳ را برای نسخه 5G گوشی گلکسی A22 منتشر کرد. امروز، شرکت کره جنوبی به‌روزرسانی پایدار اندروید ۱۳ را برای گلکسی A22 در کشورهای اروپایی منتشر کرد.

به‌روزرسانی رابط کاربری One UI 5.0 مبتنی بر اندروید ۱۳ برای این گوشی با نسخه سیستم‌ عامل A225FXXU3CVK3 ارائه می‌شود و به علاوه این به‌روزرسانی، One UI 5.0 و وصله امنیتی اکتبر ۲۰۲۲ را به همراه دارد.

در حال حاضر، این به‌روزرسانی جدید در آلبانی، اتریش، بلغارستان، کرواسی، فرانسه، آلمان، یونان، مجارستان، ایتالیا، مقدونیه، لهستان، پرتغال، رومانی، صربستان، اسلواکی، اسلوونی، اروپای جنوب شرقی، اسپانیا، سوئیس، منطقه بالتیک، جمهوری چک و منطقه نوردیک در دسترس است. 

galaxy a 22اگر جزء کاربران این گوشی هستید که در یکی از کشورهای اروپایی ذکر شده در بالا زندگی می‌کنید، می‌توانید آپدیت اندروید ۱۳ را روی گوشی هوشمند خود نصب کنید. می‌توانید این کار را با رفتن به تنظیمات » به‌روزرسانی نرم افزار و ضربه زدن روی دانلود و نصب انجام دهید.

سامسونگ، دستگاه گلکسی A22 را در اواسط سال ۲۰۲۱ با رابط کاربری One UI 3.1 مبتنی بر اندروید ۱۱ عرضه کرد. این گوشی هوشمند میان رده اوایل سال جاری به‌روزرسانی One UI 4 مبتنی بر اندروید ۱۲ را دریافت کرد. اکنون، به‌روزرسانی One UI 5 مبتنی بر اندروید ۱۳ را دریافت کرده، اما مشخص نیست که آیا در آینده به‌روزرسانی اندروید ۱۴ را دریافت خواهد کرد یا خیر. 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید