سرانجام گلکسی A04 به‌روزرسانی اندروید 13 و رابط کاربری One UI 5.0 را دریافت کرد!

سامسونگ در نوامبر ۲۰۲۲ به‌روزرسانی پایدار اندروید ۱۳ را برای تلفن‌های هوشمند خود عرضه کرد. تلفن‌های هوشمند و تبلت‌های رده بالای گلکسی اولین کسانی بودند که به‌روزرسانی One UI 5.0 را دریافت کردند. نرم افزار جدید به تدریج برای گوشی‌های هوشمند میان رده و مقرون به صرفه عرضه شد. حال نوبت به گلکسی A04 رسیده است که به‌روزرسانی اندروید 13 دریافت کند.

گلکسی A04sبه‌روزرسانی One UI 5.0 مبتنی بر اندروید ۱۳ برای گلکسی A04 با نسخه میان‌افزار A045FXXU1BWB1 منتشر می‌شود . نرم افزار جدید در حال حاضر در قزاقستان موجود است و می‌تواند در چند هفته آینده به بازارهای بیشتری برسد. این به‌روزرسانی همچنین وصله امنیتی دسامبر ۲۰۲۲ را به این گوشی هوشمند می‌آورد تا ده‌ها آسیب پذیری امنیتی شناخته شده را برطرف کند.

اگر کاربر گلکسی A04 در قزاقستان هستید، می‌توانید با رفتن به تنظیمات » به‌روزرسانی نرم‌افزار و ضربه زدن روی دانلود و نصب، به‌روزرسانی اندروید ۱۳ را بلافاصله در تلفن خود دانلود کنید.

سامسونگ، گلکسی A04 را شش ماه پیش با اندروید ۱۲ معرفی کرد. از آنجایی که دستگاه دریافت به‌روزرسانی اندروید ۱۳ را آغاز کرده است، می‌تواند حداقل یک به‌روزرسانی دیگر سیستم‌عامل اندروید را در آینده دریافت کند، به احتمال زیاد به‌روزرسانی اندروید 14 در اوایل سال آینده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید