گلکسی A03s رابط کاربری One UI 5.0 را یک ماه زودتر از زمان‌بندی اولیه دریافت می‌کند

A03sهر روز یک دستگاه گلکسی، اندروید ۱۳ را دریافت می‌کند و در کمال تعجب، آخرین گوشی هوشمندی که رابط کاربری One UI 5.0 دریافت کرده است، گلکسی A03s است که سامسونگ برنامه آزمایشی خود را حداقل چند ماه کاهش داده است.

زمان‌بندی One UI 5.0 سامسونگ برای هلند و آلمان این‌گونه است  که گلکسی A03s باید در فوریه ۲۰۲۳ به‌روزرسانی را دریافت کند و همچنین برای هند، کانادا و مالزی ممکن است یک ماه بعد، در مارس ۲۰۲۳، اندروید ۱۳ را دریافت کند.

ما اکنون در دسامبر ۲۰۲۲ هستیم و این دستگاه چند ماه زودتر از زمان‌بندی اولیه به‌روزرسانی One UI 5.0 را دریافت می‌کند که کاملاً مناسب است، با توجه به اینکه این تلفن در نزدیکی پایان اکتبر در Wi-Fi Alliance با اندروید ۱۳ مشاهده شد.

گلکسی A03s در اروپا دارای One UI 5.0 است

به نظر می‌رسد صربستان اولین کشوری باشد که One UI 5.0 را برای گلکسی A03s دریافت کرده است. به‌طور خاص، این به‌روزرسانی برای نوع SM-A037G در دسترس است و از زمان نگارش این به‌روزرسانی، ممکن است به گلکسی A03s در شبکه A1 Srbija d.o.o (موبایل VIP سابق) محدود شود. اما ما حدس می‌زنیم که اندروید ۱۳ و رابط کاربری One UI 5.0 به زودی در کشورهای دیگر در سراسر قاره اروپا گسترش خواهند یافت.

Galaxy A03s نسخه Core One UI را اجرا می‌کند، بنابراین به‌روزرسانی جدید One UI 5.0 مانند سایر دستگاه‌های سری گلکسی A یا گلکسی S کاربردی نخواهد بود. با این وجود، باید بهبودهایی در عملکرد و چند تغییر مفید در رابط کاربری و برنامه های سامسونگ ایجاد کند.

اگر صاحب گلکسی A03s  با شماره مدل (SM-A037G) هستید، پس از رفتن به «به‌روزرسانی نرم‌افزار» و ضربه زدن روی «دانلود و نصب»، باید بتوانید اندروید ۱۳ را از طریق برنامه تنظیمات نصب کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید