گلکسی A03 سامسونگ اندروید 13و آخرین به‌روزرسانی نرم افزاری خود را دریافت می‌کند

گلکسی A03گلکسی A03 جدیدترین گوشی مقرون به صرفه سامسونگ است که به‌روزرسانی اندروید ۱۳ را دریافت می‌کند. این گوشی هوشمند در اواخر سال ۲۰۲۱ با اندروید ۱۱ عرضه شد و چند ماه پیش آپدیت اندروید ۱۲ را دریافت کرد. گوشی هوشمند مقرون به صرفه این شرکت کره جنوبی ممکن است آخرین نسخه سیستم عامل اندروید خود را داشته باشد.

آپدیت اندروید ۱۳ برای گلکسی A03 با نسخه سیستم عامل A035FXXU2CVL4 در صربستان عرضه می‌شود و به‌روزرسانی جدید One UI Core 5.0 و یک وصله امنیتی جدیدتر را برای گوشی هوشمند به ارمغان می‌آورد. اگر در صربستان زندگی می‌کنید و Galaxy A03 دارید، اکنون می‌توانید با رفتن به تنظیمات » به‌روزرسانی نرم‌افزار و ضربه زدن روی Download and install، به‌روزرسانی اندروید ۱۳ را روی دستگاه خود نصب کنید.

چه چیزی در آپدیت اندروید ۱۳ گلکسی A03 وجود دارد؟

با به‌روزرسانی نرم‌افزاری جدید، Galaxy A03 دارای طراحی رابط کاربری تازه‌شده‌ای است که دارای ویژگی گسترده پالت رنگ است که گزینه‌های رنگ بیشتری را برای عناصر رابط کاربری ارائه می‌دهد. طراحی جدید همچنین شامل ویجت‌های جدیدتر، ویجت‌های انباشته، سفارشی‌سازی صفحه قفل آسان‌تر و جلوه‌های تاری بهتر در نوار اعلان‌ها است. سامسونگ همچنین با One UI 5.0 تمامی برنامه‌های موجود را بهبود بخشیده است. برنامه دوربین منظم‌تر به نظر می‌رسد و برنامه گالری دارای تنظیمات سفارشی آلبوم است. ویرایشگرهای داخلی عکس و ویدیو گزینه‌های بیشتری دارند.

سامسونگ همچنین کیفیت انیمیشن‌ها و انتقال‌ها را بهبود بخشیده است. عملکرد گوشی باید با آپدیت جدید کمی بهبود یابد. این نرم افزار جدید قابلیت OCR را نیز به همراه دارد که می‌تواند متن را از تصاویر ذخیره شده در گوشی یا از طریق فید دوربین زنده استخراج کند. تنظیمات زبان هر برنامه، کنترل‌های دقیق‌تر روی اعلان‌ها و ویژگی‌های دسترسی بیشتر وجود دارد. می‌توانید 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید