گوشی‌های سری Galaxy A بیشتری سال 2022 ضدآب می شوند

گوشی‌های سری Galaxy A بیشتری سال 2022 ضدآب می شوندسامسونگ در حال حاضر گوشی‌های متعددی از سری Galaxy A را با قابلیت یا همان استاندارد ضدآب عرضه می‌کند اما در نظر دارد بر تعداد مدل آن بیافزاید.

در سال جاری گوشی‌های هوشمندی نظیر Galaxy A52, A52 5G, A52s 5G, and A72 با قابلیت ضدآب راهی بازار شدند. نشریه The Elec گزارش داده که سامسونگ در سال ۲۰۲۲ قصد دارد بر تعداد مدل‌های بیشتری از سری Galaxy A استاندارد ضدآب را اضافه کند.

دقیقا مشخص نیست کدام گوشی به این  استاندارد می‌رسد و همچنین مشخص نیست کدام استاندارد IP را روی تلفن‌های هوشمند خود تعبیه می‌کند. اما انتظار داریم با چنین استانداردی حتی در مدل‌های اقتصادی‌تر رو به رو شویم.

سری Galaxy A سال آینده قوی تر می‌شوند

سامسونگ تاکنون پنج گوشی هوشمند سری Galaxy A با مقاومت IP68 در برابر گرد و غبار و آب و چهار گوشی با استاندارد IP67 به بازار عرضه کرده است.

این منبع همچنین ادعا می‌کند که سامسونگ از مواد غشایی و سیلیکون ضد آب برای دستیابی به مقاومت IPxx در برابر گرد و غبار و آب در این تلفن‌های هوشمند استفاده خواهد کرد. اولی روی میکروفون و بلندگو اعمال می‌شود و دومی برای مهر و موم کردن درگاه شارژ.

سامسونگ همچنین تصمیم گرفته است فرآیند تولید پنل عقب گوشی‌های هوشمند سال آینده را ساده‌تر کرده که می‌تواند به کاهش هزینه‌های تولید کمک کند.

سامسونگ هنوز چیزی در مورد گوشی‌های هوشمند گلکسی A 2022 فاش نکرده است، اما می‌دانیم که این شرکت گلکسی A33 5G، گلکسی A53 5G و گلکسی A73 5G را به دلیل افشای رندر آنها، در دست توسعه دارد و بزودی عرضه خواهد کرد. همچنین در مورد Galaxy A23 شنیده شده دارای دوربین عقب اصلی ۵۰ مگاپیکسلی و دو نسخه 4G و 5G است.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید