LG و Magna بسیار نزدیک به امضای قرارداد تولید Apple Car هستند

Apple Car

گفته می‌شود اپل در آستانه عقد قرارداد با LG و Magna برای توسعه Apple Car است. ال جی سرمایه گذاری مشترکی با مگنا اینترنشنال مستقر در کانادا دارد که به طور موقت LG Magna e-Powertrain نامیده می‌شود. گزارش کره تایمز به منبعی آشنا با این موضوع استناد می‌کند که LG Magna e-Powertrain بسیار نزدیک به امضای قراردادهایی با اپل است که بر اساس آن آنها می‌توانند تولید حجم اولیه Apple EV را انجام دهند.

این منبع همچنین ادعا می‌کند که شرکت‌های وابسته مختلف ال جی مانند LG Display ، LG Chem و LG Innotek در حال حاضر بخشی از زنجیره تأمین اپل هستند، بنابراین این شرکت نگران هیچ گونه مسئله زنجیره تأمین نخواهد بود. این شرکت‌های وابسته به ال جی برای تضمین بازده تولید و تحویل سریع قطعات مورد نیاز Apple EVs برای ساخت Apple Car واجد شرایط هستند.

ال جی ۵۱ درصد از سهام LG Magna e-Powertrain را در اختیار خواهد داشت و مگنا ۴۹٪ باقیمانده را در اختیار گرفته‌است. این شرکت در حال ساخت موتورهای الکترونیکی، اینورتر و شارژرهای داخلی است. ال جی در حال حاضر بسته‌های باتری، موتور و سایر قطعات را برای خودروهای الکترونیکی به تسلا و جنرال موتورز عرضه می‌کند.

ال جی اخیرا خروج خود از تجارت تلفن‌های هوشمند را اعلام کرد و برای رشد بیشتر تجارت خود تحت فشار سرمایه گذاران قرار دارد. بنابراین، همکاری ال جی با اپل برای Apple Car باعث شهرت و اعتبار این برند می‌شود.

در این گزارش همچنین آمده‌است که پس از اینکه همه جزئیات تولید مرتب شد، نمونه اولیه Apple Car در اوایل سال ۲۰۲۴ مورد آزمایش قرار می‌گیرد. تحلیلگر معتبر اپل، مینگ-چی کو پیش از این ادعا کرده‌بود که Apple Car هنوز حداقل نیم دهه با راه اندازی فاصله دارد.

پیش از این شایعه شده‌بود که اپل با هیوندای یا شرکت تابعه آن کیا برای ساخت ماشین اپل شریک است. با این حال، به نظر می‌رسد مذاکرات مشارکت بین دو شرکت به نتیجه نرسیده‌است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید