دوربین Instax Mini Evo هیبریدی فوجی فیلم رونمایی شد

دوربین Instax Mini Evo هیبریدی فوجی فیلم رونمایی شد

سری دوربین Instax فوجی فیلم محبوبیت بسیاری دارند و اکنون این شرکت ژاپنی تصمیم گرفت دوربین Instax Mini Evo جدید را با ویژگی‌های جذاب رونمایی کند. این دوربین همانند دیگر مدل‌های سری Instax به محض عکسبرداری می‌توانند مانند دوربین پولاروید به سرعت عکس را به چاپ برساند. در واقع فوجی فیلم به صورتی این دوربین را توسعه داده که با کیفیت بالا تصاویر را چاپ کند.

با این حال، مدتی است که فوجی فیلم سعی کرده یک دوربین دیجیتال و فیلمبرداری هیبریدی Instax را توسعه دهدف چیزی که شکاف دیگری در قالب Instax Mini Evo دارد. این دوربین از طراحی کلاسیک مشابه Instax Mini ۴۰ برخوردار است، اما از بسیاری جهات ارتقا یافته، به ویژه وجود حالت دیجیتال و صفحه نمایش LCD در عقبآن. این به شما امکان می‌دهد عکس بگیرید و سپس قبل از چاپ عکس آن را مشاهده کنید، که با توجه به هزینه‌های پر کردن مجدد فیلم Instax، می‌تواند صرفه جویی زیادی در هزینه داشته باشد.

دوربین Instax Mini Evo کلاسیک و مدرن

دوربین Instax Mini Evo هیبریدی فوجی فیلم رونمایی شددوربین Instax Mini Evo همچنین می‌تواند به عنوان یک چاپگر در کنار تلفن هوشمند عمل کند و به شما امکان می‌دهد عکس‌ها را روی Instax Mini چاپ کنید، بنابراین علاوه بر اینکه یک دوربین دارید، یک چاپگر هم وجود دارد. قیمت محصول جدید فوجی فیلم ۱۹۹ دلار بوده و از دسامبر نخست راهی بازار ژاپن شده و سپس فوریه ۲۰۲۲ به بازار ایالات متحده خواهد رسید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید