بازی Frostpunk پس از کسب محبوبیت در پلتفرم رایانه شخصی به گوشی‌های موبایل می‌آید

بازی Frostpunk

طبق اعلام 11 Bit Studio سازنده بازی Frostpunk قرار است تا نسخه موبایل این عنوان برای گوشی‌های اندروید و iOS عرضه شود. این بازی در پلتفرم رایانه شخصی نمرات خوبی را از منتقدان دریافت کرده و طرفداران بسیاری دارد، اما معلوم نیست که آیا نسخه موبایل آن دقیقا یک عنوان مشابه خواهد بود یا داستانی متفاوت را روایت می‌کند.

به نقل از Phone Arena، هرقدر هم که معلوم نباشد خط اصلی داستان بازی Frostpunk موبایل چیست، اما نکته قابل توجه اینجاست که همچنان محیط آن به شکل سابق باقی مانده و از طرفی ویژگی‌های بیشتری به آن اضافه شده است. همچنین سازنده بازی حال با شرکت NetEase که در انتشار عناوین موبایلی شهرت دارد همکاری کرده است.

ممکن است نسخه موبایل بازی Frostpunk داستانی متفاوت داشته باشد

بازی Frostpunk

حال اگر به جزئیات اعلام شده توسط کمپانی سازنده دقت کنیم، این بازی یک عنوان در سبک ماجراجویانه تلقی شده است. این اظهار عملا روی آنچه که به آن استراتژیک می‌گویند تاثیر خواهد گذاشت؛ چراکه اگر سبک بازی Adventure باشد، احتمالا دیگر شاهد حالت استراتژیک و همیشگی آن نیستیم. همچنین با این تفاوت، آشکار می‌شود که نسخه موبایل بازی Frostpunk یک اسپین آف با داستانی متفاوت خواهد بود.

به هر حال درباره تاریخ انتشار این عنوان هنوز هیچ اطلاعاتی منتشر نشده، اما انتظار می‌رود که به زودی اطلاعات بیشتری را در وبسایت رسمی آن مشاهده کنیم. احتمال دارد که این بازی تا ماه آینده عرضه شود. با این وجود دسته اخبار بازی گیگ‌تک را برای دریافت اخبار بیشتر دنبال کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید