بیش از چهار گوشی گیمینگ مجهز به اسنپدراگون 8 نسل 1 در ماه آینده عرضه خواهند شد

بیش از چهار گوشی گیمینگ مجهز به اسنپدراگون 8 نسل 1 در ماه آینده عرضه خواهند شدچیزی تا جشنواره‌ بهاره‌ی چین باقی نمانده است و پیش از آن، شاهد نشت اطلاعات بسیاری از گوشی‌های هوشمند برتر هستیم؛ قابل ذکر است که بسیاری از این دستگاه‌ها، گوشی‌های گیمینگ هستند و تاریخ عرضه آن‌ها تاکنون مشخص نشده است.  اکنون، گزارشاتی به دست رسیده که اشاره می‌کند که امکان دارد پس از جشنواره بهاره‌ی چین شاهد عرضه‌ متوالی بسیاری از برندهای گوشی مانند Redmi ،Red Magic و Lenovo و Black Shark باشیم.

بیش از چهار گوشی گیمینگ مجهز به اسنپدراگون 8 نسل 1 در ماه آینده عرضه خواهند شد - Best Gaming Phones Comparison 2021 02 696x392 1منبع اطلاعاتی فاش می‌کند که پس از جشنواره بهاره‌ی چین که از ۱ فوریه تا ۱۲ فوریه ۱۲ (۱۲ تا ۲۳ بهمن) برگزار می‌شود، ممکن است شاهد رقابت بسیاری از گوشی‌های بازی با یکدیگر باشیم. این دستگاه‌ها -گوشی‌های گیمینگ- در حال حاضر موجود نیستند، بلکه کارشناس اطلاعاتی نشان می‌دهد که دستگاه‌های آینده مانند ردمی K50 نسخه گیمینگ، سری رد مجیک ۷، لنوو Legion Y9 و سری Black Shark ۵ هستند.

ما می‌توانیم انتظار داشته باشیم که همه این تلفن‌های بازی تا فوریه (بهمن) یا مارس (اسفند) عرضه شوند؛ بنابراین ممکن است بیش از چهار گوشی گیمینگ در بازار ببینیم. اکنون، دلیل اصلی رقابت این گوشی‌های بازی، پردازنده قدرتمند Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 SoC خواهد بود.

بیش از چهار گوشی گیمینگ مجهز به اسنپدراگون 8 نسل 1 در ماه آینده عرضه خواهند شد - Best Mobile Gaming Phones 2020تمامی این گوشی‌های گیمینگ از چیپست فوق‌الذکر تغذیه می‌کنند و سیستم خنک‌کننده مخصوصی را در داخل خود خواهند داشت. این تلفن‌ها ممکن است دارای فناوری خنک‌کننده مایع VC و لوله مسی فانتزی باشند.

به غیر از این، بدیهی است که در برخی از این تلفن‌ها شاهد صفحه‌نمایش‌هایی با نرخ تازه‌سازی بالا، موتورهای لرزشی چشمگیر و حتی چراغ‌های RGB خواهیم بود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید