هر آنچه درباره فصل ۶ بازی Fortnite می‌دانیم

در این مطلب با گیگ‌تک همراه باشید تا هر اطلاعاتی که درباره فصل ۶ بازی Fortnite تا به امروز منتشر شده را در اختیار شما قرار دهیم.

با نزدیک شدن به هفته‌های آخر فصل پنجم، بازیکنان بیش‌از‌پیش در انتظار شروع فصل ۶ بازی Fortnite هستند. در فصل پنجم این بازی، شاهد اضافه شدن انواع مختلفی از اسکین‌های جدید هم به صورت جداگانه و هم در Battle Pass بودیم که در کنار چالش‌های متنوع و مختلف، همچنان کاربران را سرگرم می‌کند.

علاوه بر آن نیز برخی شخصیت‌هایی که در کل هیچ ارتباطی با بازی Fortnite نداشتند به این عنوان اضافه شدند که شامل کریتوس از بازی God of War، مستر چیف از بازی Halo و همچنین کاراکتر معروف سری فیلم‌های Predator می‌شد.

به هر حال این فصل رو به پایان است و در این مطلب هم هدف ما صحبت درباره دوره‌ای که در حال به پایان رسیدن است نخواهد بود؛ بلکه در ادامه به شایعه‌ها و اطلاعات لو رفته‌ای می‌پردازیم که ظاهرا حتی گیم‌پلی بازی Fortnite را هم در فصل ۶ دستخوش تغییرات می‌دانند!

تاریخ شروع فصل ۶ بازی Fortnite

بازی Fortnite

فصل‌های گذشته بازی Fortnite همگی حدود ۱۰ تا ۱۷ هفته طول داشته‌اند که با توجه به آن، می‌توان نتیجه گرفت که پایان فصل پنج هم نزدیک است. البته طبق تقویم Battle Pass بازی، ظاهرا از تاریخ ۱۶ مارس (۲۶ اسفند) دیگر کاربران نمی‌توانند جوایز آن را دریافت کنند و به عبارتی فصل پنج طی ۱۵ هفته به اتمام می‌رسد.

حال این بدان معناست که فصل ششم بازی Fortnite در زمانی حدود ۱۵ تا ۲۰ مارس (۲۵ تا ۳۰ اسفند) شروع خواهد شد. همچنین این مورد را در نظر داشته باشید که ممکن است هر زمان این تاریخ‌ها بنا بر وجود پاندمی ویروس کرونا و تاخیر در طراحی فصل جدید تغییر کنند.

battle pass فصل ۶ بازی Fortnite

بازی Fortnite

درباره battle pass فصل ششم این بازی هنوز هیچ اطلاعاتی منتشر نشده و حتی مشخص نیست که با چند وی باکس می‌توان آن را خریداری کرد. اما موردی که واضح است، این است که به مانند فصل‌های پیش شما مقداری از پول‌های نقره‌ای رنگ داخل بازی خود را (که تا به امروز در هر فصل ۹۵۰ وی باکس بوده) پرداخت خواهید کرد تا بتل پس را خریداری کنید.

همچنین با خرید یک باندل مخصوص برای این Battle Pass می‌توانید لول خود را تا ۲۵ ارتقا دهید که حدودا ۲,۸۰۰ وی باکس خواهد شد. همچنین برای خرید بتل پس عادی، مبلغی معادل با حدودا ۲۰۰,۰۰۰ تومان نیاز خواهید داشت. به علاوه، عضویت در سرویس Fortnite Crew با پرداخت ماهیانه ۱۲ دلار می‌تواند نه‌تنها بتل پس، بلکه چندین اسکین مختلف را در کنار دریافت ۱,۰۰۰ وی باکس به صورت ماهانه را برای شما تضمین کند.

اطلاعات لو رفته از فصل ۶

بازی Fortnite

با نزدیک شدن به پایان این فصل، طبق معمول شرکت اپیک گیمز سازنده بازی Fortnite برخی سرنخ‌ها را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا برخی اطلاعات را درباره نحوه اتمام این فصل و شروع داستان فصل جدید داشته باشند.

برای مثال می‌توان مهم‌ترین آن را گوی بزرگ داخل نقشه بازی دانست که از ابتدای فصل پنجم وارد بازی شده و رفته رفته ترک می‌خورد و حال تقریبا می‌توان گفت که کامل شکسته است! شما با ورود به این گوی در ابتدای بازی ظاهرا به مکانی تلپورت می‌شوید، اما این انتقال مکانی کامل نشده و مجددا به سطح زمین، با مقداری Shield فرستاده می‌شوید.

به علاوه، طبق گفته برخی کاربران که به روزرسانی‌های این بازی را دنبال می‌کنند به نظر می‌رسد که به زودی این گوی بزرگ که Zero Point نام دارد، رفته رفته پورتال‌های کوچکی را به اطراف نقشه بازی Fortnite پرتاب خواهد کرد که به مانند شخصیت‌های NPC مختلف داخل بازی عمل کرده و ماموریت‌هایی را بر عهده بازیکنان خواهند گذاشت.

همچنین بنا بر برخی اطلاعات لو رفته، این احتمال وجود دارد که با نزدیک شدن به گوی Zero Point صدای شما در چت زنده بازی کمی دچار مشکل شود که نشان از تغییر جهان بازی می‌دهد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید