آیتم ساختمان سازی بازی Fortnite بازگشت!

آیتم ساختمان سازی به Fortnite بازگشت!امروز صبح Fortnite، آیتم ساختمان سازی را با امضای خود دوباره فعال کرد؛ آیتم ساختمان سازی بازی Fortnite به‌عنوان بخشی از آخرین فصل بازی که در ۲۰ مارس عرضه شد، به‌طور موقت حذف شده بود.

با این وجود، در حالی که آیتم ساختمان سازی بازی Fortnite بازگشته است، روحیه متمرکز بر مبارزه در حالت Zero Build که قبلاً معرفی شده بود، زنده خواهد ماند. در حال حاضر، دو نسخه از بازی در کنار هم با صف‌هایی برای ساخت معمولی و Zero Build برای مبارزات Solo ،Duos ،Trios یا Squad Battle Royale در دسترس هستند.

ساختمان سازی بازی Fortnite

آیتم ساختمان سازی بازی Fortnite

توانایی جمع‌آوری مواد و ساخت سازه‌های دفاعی مدت‌ها ویژگی تعیین‌کننده فورتنایت بوده است و بخشی از آن چیزی است که به تمایز آن از سایر بازی‌های بتل رویال مانند PUBG و Apex Legends کمک می‌کند که حذف موقت آن را شگفت‌انگیزتر کرد.

عدم وجود آیتم ساختمان سازی بازی Fortnite تا حدودی با افزودن مکانیک‌هایی که برای تحرک بیشتر بازی طراحی شده بودند، از جمله کوهنوردی و سرعت سریع‌تر، متعادل شد. این تغییرات بخشی از یک رشته ارتقاء مرتبط با تحرک بود که از قبل، قدمت چندین سال را داشت.

رویداد E3 2021با شروع فصل جاری، توسعه‌دهنده بازی Fortnite ،Epic Games، تمام درآمد حاصل از بازی را تا ۳ آوریل (۱۴ فروردین) به کمپین‌های بشر دوستانه در اوکراین اهدا می‌کند. از ۲۹ مارس (۹ فروردین)، این کمپین بیش از ۱۰۰ میلیون دلار جمع‌آوری کرده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید