فورت‌نایت، از لباس جدید بتمن در ۲۶ اکتبر پرده‌برداری می‌کند

بتمندر این حین که فصل ۲۹ (Fortnite) در حال انجام است، Epic Games رویدادی متقابل بین فورت‌نایت و بتمن را در تاریخ ۲۶ اکتبر(۴ آبان ماه) اعلام کرده است و نشان دهنده انتشار یک کتاب کمیک مستقل به نام Batman/Fortnite: Foundation است. در طول این رویداد، فورت‌نایت یک لباس جدید به نام Batman Who Laughs منتشر می‌کند.

این کتاب کمیک جدید از همان روز در فروشگاه‌های آفلاین نیز در دسترس قرار خواهد گرفت و شما می‌توانید با دریافت کتاب کمیک Foundation از لباس استفاده کنید، زیرا حاوی یک کد منحصر به فرد است.

نحوه‌ی دسترسی به کتاب کمیک بتمن/ فورت‌نایت: Foundation

برای دسترسی به مواردی که با کتاب کمیک منتشر می‌شوند، باید کتاب کمیک بتمن/ فورت‌نایت: Foundation را از فروشگاه‌های محلی خریداری کرد.

بتمنبا خرید کتاب کمیک بتمن/فورت‌نایت، مواردی دیگری نیز در دسترس قرار می‌گیرد که شامل یک کد منحصر به فرد است که با استفاده از آن، قفل لباس، Back Bling و صفحه بارگذاری باز می‌شود. با این حال، این لباس و سایر لوازم جانبی باید از فروشگاه Fortnite Item با ارز درون بازی به نام V-Bucks خریداری شود.

در فروشگاه Fortnite، هر دو لباس Batman Who Laughs Outfit و Robin’s Perch Back Bling با هم گنجانده شده‌اند و ارز درون بازی 1500 V-Bucks در دسترس قرار خواهد گرفت.

فورت‌نایت، از لباس جدید بتمن در ۲۶ اکتبر پرده‌برداری می‌کند - 501608 980 در وب سایت رسمی، کتاب کمدی Batman/Fortnite: Foundation با قیمت ۴.۹۹ دلار عرضه می‌شود و برای نسخه برتر ۵.۹۹ دلار است. با این حال، این وب سایت همچنین بیان می‌کند که اگر بازیکنی پس از خرید لباس بازی، از کد استفاده نکند، ارز درون بازی V-Bucks به حسابش باز نمی‌گردد.

Batman/Fortnite: Foundation در آمریکای شمالی، آلمان، فرانسه، جمهوری چک، مکزیک، اسپانیا و برزیل راه‌اندازی می‌شود. این وب سایت همچنین اشاره می‌کند که کشورهای آسیا، شرق میانه، اروپا، آفریقا، آمریکای جنوبی و آمریکای لاتین تعداد محدودی کتاب کمیک خواهند داشت.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید