تولید گوشی‌های تاشو سامسونگ به خصوص Z Flip4 از سال آینده افزایش خواهد یافت

تولید تلفن‌های تاشو سامسونگ از سال آینده افزایش خواهد یافتطبق گزارش The Elec که سندی را به دست آورده است که اهداف تولید شرکت سامسونگ را نشان می‌دهد، سامسونگ در حال برنامه‌ریزی برای افزایش چشم‌گیر تعداد تلفن‌های تاشو  به خصوص Z Flip4 در سال آینده است تا فروش بالاتری داشته باشد. تفکیک بین سری‌ گوشی‌های گلکسی سری A ،Z، تلفن‌های تاشو سری S و به‌خصوص برای مدل‌های هر سری بسیار جالب است.

Z Flip4هدف این شرکت ۶.۹ میلیون دستگاه از Samsung Galaxy Z Flip4 و ۲.۹ میلیون دستگاه Z Fold4 است. برای مقایسه، مدل های سال ۲۰۲۱، ۴ میلیون دستگاه Z Flip3 و ۳ میلیون برای Z Fold3 هدف‌گذاری کرده‌اند. این بدان معناست که نرخ Z Flip4 اساسا ثابت باقی مانده، افزایش تولید و فروش به طور کامل از گوشی Flip3 مقرون به صرفه‌، حاصل می‌شود.

حتی اگر نسبت گوشی‌های تاشو در سری پرچم‌داران سامسونگ افزایش یابد، این بخش همچنان تحت سلطه سری S خواهد بود. طبق این سند، سامسونگ به دنبال تولید ۱۴ میلیون گوشی گلکسی S22 و ۴ میلیون گوشی +S22 و ۱۱ میلیون گوشی S22 Ultra است (که همچنین دو برابر گوشی Note آن سال با ادغام قلم S فشرده‌تر خواهد بود).

تولید گوشی‌های تاشو سامسونگ به خصوص Z Flip4 از سال آینده افزایش خواهد یافت - gsmarena 001 ۱ 3پیش‌بینی تولید سری S21 جمعا ۲۶ میلیون (۱۰ میلیون گوشی S21)، (۸ میلیون گوشی +S21) و(۸ میلیون گوشی S21 Ultra) بود. ممکن است تاکنون به کمتر از آن اهداف رسیده باشد، اما از نظر ظاهری، سامسونگ انتظار جهش قابل توجهی در تقاضا برای گوشی S22 وانیلی و گوشی S22 Ultra (به ترتیب ۴ و ۳ میلیون افزایش) را دارد، در حالی که مدل پلاس همچنان باقی خواهد ماند.

جالب اینجاست که The Elec پیش‌بینی می‌کند که سری S22 به زودی در ۵ ژانویه ( ۱۵ دی) در CES بر اساس زمان شروع تولید انبوه رونمایی خواهد شد. گلکسی S22 FE نیز در نیمه دوم سال با هدف تولید ۵.۷ میلیون دستگاه عرضه خواهد شد. به‌طور کلی، تلفن‌های تاشو ۲۰ درصد از مجموع کل پرچم‌داران سامسونگ را در سال آینده تشکیل خواهند داد.

تولید گوشی‌های تاشو سامسونگ به خصوص Z Flip4 از سال آینده افزایش خواهد یافت - gsmarena 000 8اکثر دستگاه‌ها همچنان در سطح مبتدی و میان‌رده، عمدتا در سری A عرضه خواهند شد. انتظار می‌رود که گلکسی A53 با ۲۸ میلیون دستگاه، پر تولیدترین گوشی سامسونگ در سال آینده باشد و پس از آن گلکسی A13 با ۲۷ میلیون و A33 با ۲۳ میلیون دستگاه قرار دارند. این سه مدل به‌تنهایی نزدیک به یک چهارم تولید پیش‌بینی‌ شده سامسونگ از ۳۳۴ میلیون گوشی در سال را تشکیل می‌دهند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید