گوشی تاشوی pixel از صفحه نمایش شیشه‌ای فوق العاده نازک برند سامسونگ استفاده خواهد کرد

گوشی تاشوی pixel انتظار می‌رود که به زودی گوگل Pixel 5a ،6 و 6 Pro به بازار عرضه شود، اما یکی از دستگاه‌هایی که در کانون توجه قرار گرفته، گوشی تاشوی pixel است. همانطور که ممکن است برخی از شما شنیده باشید، گفته می‌شود که گوگل در حال کار بر روی یک گوشی تاشوی pixel است که اکنون طبق گزارشی از The Elec، می‌تواند از صفحه نمایش سامسونگ استفاده کند.

این گزارش ادعا می‌کند که ظاهرا سامسونگ شرکتی خواهد بود که صفحه نمایش شیشه‌ای فوق العاده نازک را برای گوگل ارائه می‌دهد. این موضوع  خیلی تعجب آور نیست زیرا سامسونگ به شدت در زمینه فناوری گوشی‌های تاشو رو به جلو است، بنابراین اگر کسی بخواهد نمایشگرهای تاشو را تأمین کند، قطعا همین شرکت خواهد بود.

google pixel foldable release date and feature rumours main thumb900 1 1متأسفانه، اطلاعات زیادی در مورد گوشی تاشوی pixel ادعا شده اما هنوز شناخته نشده است، اما شایعه شده است که این گوشی در سه ماهه چهارم ۲۰۲۱ معرفی می‌شود. با فرض صحت این واقعیت و آنچه در مورد گوشی‌های Pixel آینده می‌دانیم، فقط می‌توانیم حدس بزنیم که این Pixel تاشو ممکن است از چیپست سفارشی گوگل استفاده کنید.

مطلب قبلیگفته می‌شود که اپل، ۹۰ میلیون دستگاه آیفون 13 از تأمین کنندگان تا قبل از پایان سال درخواست کرد
مطلب بعدیمشخصات فنی گلکسی Z Flip 3 در بنچمارک Geekbench اعلام شد

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید