گوشی Galaxy Z fold 4 سامسونگ فاقد جایگاه قلم اس پن خواهد بود

گوشی Galaxy Z fold 4 سامسونگ فاقد جایگاه قلم اس پن خواهد بودهمانطور که می‌دانید، شرکت سامسونگ سری Galaxy note را به فراموشی سپرد و در این بین قصد دارد مدل‌هایی چون Galaxy S22 Ultra و گوشی Galaxy Z fold 4 را سال آینده با ویژگی مشابه عرضه کند.

تاکنون شایعات بسیاری درباره دو مدل فوق منتشر شده و گفته می‌شود جانشینان برجسته سری Galaxy Note هستند. در حالی که Galaxy Z fold 3 و Galaxy S21 Ultra بدون جایگاه قلم اس پن عرضه شدند، اما انتظار داریم نسل بعدی چنین ویژگی مشترک با سری Note داشته باشند.

اما به نظر رسیده این انتظار قرار نیست عملی شود و سامسونگ هم برنامه‌ای ندارد. به تازگی کاربر lanzuk توییتر فاش کرده که کره‌ای‌ها در سال ۲۰۲۲ برنامه‌ای برای افزودن جایگاه قلم اس پن به دو گوشی Galaxy S22 Ultra و Galaxy Z fold 4 ندارند.

گوشی Galaxy Z fold 4 جایگاه قلمی ندارد

گوشی Galaxy Z fold 4 سامسونگ فاقد جایگاه قلم اس پن خواهد بوداگرچه گفته lanzuk درباره مدل اولترا صحت داشته باشد اما از آنجایی که تا رونمایی Z Fold 4 فاصله بسیاری داریم، شاید سامسونگ تغییر رویه داده و جایگاهی برای این مدل به کار گیرد. دیگر منبع هم فاش کرده که Z Fold 4 اگرچه از قلم اس پن پشتیبانی می‌کند اما این پشتیبانی به صورت کامل نیست.

طبق شایعات دو مدل Galaxy S22 Ultra و گوشی Galaxy Z fold 4 دارای طراحی بهبودیافته و سخت افزاری به مراتب قوی که شامل پردازنده اسنپدراگون 898 خواهد شد، مجهزند. حتی گفته شده مدل تاشو دارای دوام بیشتر و وزن کمتر خواهد بود.

دوربین پیشرفته پرچمدار هم در Galaxy Z fold 4 مشاهده خواهیم کرد. اطلاعات بیشتری موجود نیست و نباید به شایعه بی اساس اشاره کرد. بنابراین باید تا اوایل ۲۰۲۲ برای S22 Ultra و تابستان سال بعد برای Z fold 4 منتظر ماند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید