اکران فیلم Flash و Aquaman 2 تا 2023 به تاخیر افتاد!

اکران فیلم Flash و Aquaman 2 تا 2023 تاخیر خورد

شرکت Warner Bros طی تغییراتی که در اکران  فیلم‌های آینده خود داده، موجب شده تا فیلم‌هایی چون The Flash  و Aquaman 2 و Lost Kingdom تا سال ۲۰۲۳ تاخیر خورند. بنابراین فیلم Flash و برخی دیگر با تاخیر اکران خواهند شد.

طبق اعلام جدید، فیلم آینده Flash در۲۳ ژوئن سال ۲۰۲۳ یا همان ۲ تیر ۱۴۰۲ اکران خواهد شد. این در حالی بوده که تاریخ اکران قبلی هفت ماه زودتر بود. ورایتی گزارش داده که Ezra Miller برای نخستین بار در نقش شخصیت Flash ایفای نقش خواهد کرد.

فیلم Flash تا 2023 تاخیر خورد

اکران فیلم Flash و Aquaman 2 تا 2023 تاخیر خورد

در سوی دیگر Aquaman 2 برای اکران در ۱۷ مارس ۲۰۲۳ یا ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ برنامه ریزی شده است. این در حالی بود که برنامه ریزی پیشین ۱۶ دسامبر یا ۲۵ آذر ۱۴۰۱ را هدف قرار داد. ورایتی افزود که علت تغییر در اکران شیوع ویروس کووید-19 بوده و جالب است که قرار بود فیلم فلش در سال ۲۰۱۸ اکران شود اما این بیماری آن را تا ۲۰۲۳ تاخیر داد. ناگفته نماند که شخصیت فلش پیشتر در فیلم‌های Batman v Superman: Dawn of Justice,  Suicide Squad, و Justice League نیز حضور داشت.

فیلم‌های مورد اشاره تنها دو مورد از محصولات شرکت برادران وارنر است که با تاخیر در اکران مواجه شدند. پیشتر نیز تاخیر اکران فیلم‌های Willy Wonka origin film Wonka, Black Adamو  DC League اعلام شده بود. در کنار اخبار ناخوشایند برای دوستداران صنعت فیلم، قرار است فیلم Shazam! Fury of the Gods که دنباله‌ای برای Shazam است، زودتر از موعد یعنی ۱۲ دسامبر سال ۲۰۲۲ اکران شود. پیش از این برنامه ریزی شده بود در سال ۲۰۲۳ این فیلم اکران گردد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید