Fitbit Charge 5 در رندرهای رسمی و با وضوح بالا دیده شد

Fitbit Charge 5

ظاهرا Fitbit با پوشیدنی شارژ بعدی خود تقریبا آماده است وارد بازار شود. حداقل این چیزی است که اوان بلاس (evleaks) با مجموعه ای از رندرهایی که اخیرا ارسال کرده، عنوان می‌کند.Fitbit Charge 5 در رندرهای رسمی و با وضوح بالا دیده شد.

متأسفانه، اطلاعات اضافی در مورد سخت افزار یا ویژگی‌های دیگر Fitbit Charge 5 در اینجا وجود ندارد، اما همچنان می‌توانیم حدس‌های داشته باشیم. از آنجا که ظاهرا Fitbit Charge 5 یک دستگاه شارژ است، می‌توان فرض کرد که مانند نسخه قبلی خود دارای GPS داخلی است. همچنین، به احتمال زیاد سنسور Sp02 نیز وجود خواهد داشت. با مشاهده این که چگونه Fitbit برخی از ویژگی‌ها مانند ردیابی درجه حرارت پوست را به Charge 4 منتقل می‌کند که قبلا فقط در دستگاه‌های برتر Sense در دسترس بود، شاید بتوان فرض کرد که آنها نیز بخشی از فهرست Charge 5 خواهند بود.

Fitbit Charge 5 renders

با نگاهی به خود رندرها‌ی Fitbit Charge 5، می‌توانیم متوجه دو پد بزرگ در دو طرف دستگاه شویم، که به نظر می‌رسد از فلز کمی متفاوت با بقیه بدنه ساخته شده‌اند. یکی از گمانه زنی‌های این بخش می‌تواند مربوط به اندازه‌گیری ضربان قلب باشد، اما بهترین حدس ما این است که  ممکن است ناوبری خازنی کشویی را ارائه دهند. البته ممکن است در این مورد اشتباه کنیم.
Fitbit Charge 5 rendersFitbit Charge 5 renders
به نظر می‌رسد رندرها در مجموع سه رنگ برای Fitbit Charge 5 و همچنین بند آن نشان می‌دهد. دومی قطعا بندهای اختصاصی هستند و استاندارد نیستند. در نهایت باید تا زمان معرفی رسمی دستگاه منتظر بمانیم تا جزییات بیشتری را مشاهده کنیم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید