Fitbit Luxe در تصاویر لو رفته با بدنه فولاد ضدزنگ و صفحه نمایش OLED

Fitbit Luxe

ماه گذشته Fitbit کجت تناسب اندام خود Ace ۳ را برای کودکان معرفی کرد و گجت پوشیدنی بعدی که معرفی خواهد کرد Fitbit Luxe نام دارد که در تصاویر لو رفته توسط وبلاگ WinFuture آلمان ظاهر شده‌است.

Fitbit Luxe از طراحی ظریفی برخوردار است و حداقل دارای سه گزینه رنگی خواهد بود. بدنه آن از فولاد ضد زنگ صیقلی ساخته شده و بندهای قابل تعویض آن با یک قلاب سگک عرضه می‌شود که معمولا در پوشیدنی‌های تناسب اندام مشاهده نمی‌کنیم.

Luxe صفحه نمایش لمسی OLED رنگی دارد که وضوح آن هنوز فاش نشده‌است. ما هنوز مشخصات دقیق از این بند تناسب اندام نداریم، با این حال، تصاویر فاش شده نشان می‌دهد این بند تناسب اندام با تمرین تنفس، نظارت بر ضربان قلب، ردیابی خواب و برخی از حالت‌های ورزشی ارائه می‌شود. این منبع همچنین ادعا می‌کند که Fitbit Luxe با نظارت بر تنش همراه خواهد بود و در برابر آب مقاوم خواهد بود، به این معنی که هنگام شنا لازم نیست آن را از مچ دست خود دربیاورید.

Fitbit Luxe دارای GPS نیست اما همچنان می‌توانید مسیرهای تمرین خود را با کمک GPS  تلفن هوشمند متصل ردیابی کنید. قیمت و تاریخ عرضه Fitbit Luxe در حال حاضر مشخص نیست اما از آنجا که تصاویر رسمی منتشرشده، طولی نمی‌کشد که Fitbit پوشیدنی جدید خود را معرفی می‌کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید