اولین نمونه سنسور 200 مگاپیکسلی از Moto Edge 30 Ultra ظاهر شد

اولین نمونه سنسور ۲۰۰ مگاپیکسلی از Moto Edge 30 Ultra ظاهر شدانتظار داریم موتورولا جدیدترین پرچمدار Moto Edge خود را در این ماه معرفی کند. ما می‌دانیم که دوربین سه‌گانه با سنسور ۲۰۰ مگاپیکسلی ISOCELL HP1 سامسونگ خواهد داشت و امروز چن جین، مدیر کل موتورولا چین، نمونه دوربینی را که با دستگاه گرفته شده است، منتشر کرد. تصویر با رزولوشن ۵۰ مگاپیکسل و باینینگ پیکسلی ۴ در ۱ (Sensor) گرفته شده است.

اولین نمونه سنسور 200 مگاپیکسلی از Moto Edge 30 Ultra ظاهر شد - gsmarena 001 ۱ 1نمونه عکس سنسور ۲۰۰ مگاپیکسلی ( Moto Edge 30 Ultra/X30 Pro) 

شایان ذکر است که تصویر به اشتراک گذاشته‌شده در Weibo، فشرده‌ شده است. چن جین بیان کرد که ترکیب‌کردن پیکسل ۴ در ۱ (Pixel binning) بهتر از ۹ در ۱ است که در تلفن‌های ۱۰۸ مگاپیکسلی پشتیبانی می‌شود، از جمله Moto G200 که اوایل امسال عرضه شد.

موتورولا Edge 30 Ultra که انتظار می‌رود با نام Edge X30 Pro در چین به فروش برسد، به‌طور پیش‌فرض تصاویر ۵۰ مگاپیکسلی می‌گیرد. نمونه عکس گرفته‌شده توسط سنسور ۲۰۰ مگاپیکسلی بیش از ۱۳ مگابایت حجم دارد، بنابراین ما فقط می‌توانیم امیدوار باشیم که پرچمدار آینده فضای زیادی برای همه تصاویر داشته باشد.

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید