Tarform اولین دوچرخه‌های برقی خود را عرضه کرد!

Tarform اولین دوچرخه‌های برقی خود را عرضه کرد! پنج سال پس از اعلام طراحی اولین سری دوچرخه‌های برقی Tarform، اکنون زمان تحویل این محصول در ایالات متحده فرا رسیده است. این شرکت مشکلاتی را تجربه کرده که شدیداً با همه‌گیری ویروس کرونا مرتبط بوده است؛ اما به نظر می‌رسد اکنون به شرایط مناسبی برای ارائه محصول به مشتریان اولیه خود بازگشته است. شرکت مستقر در بروکلین-نیویورک- می‌گوید که دوچرخه‌ای برقی، محصولی سفارشی و دست‌سازی دارد که بسیار متفاوت از دوچرخه‌های برقی فعلی در سطح بازار است.

Tarform اولین دوچرخه‌های برقی خود را عرضه کرد! - tarform motorcycle 3 696x464 1تیم‌های طراحی و مهندسی تارفورم هزاران ساعت کار و طراحی را قبل از رسیدن به طراحی منحصربه‌فرد فعلی دوچرخه‌های الکترونیکی ثبت کرده‌اند. این شرکت می‌گوید که مرزهای فناوری و پایداری را جابجا می‌کند و همچنین چالش‌های غیرقابل پیش‌بینی را در چند سال گذشته طی کرده است. اختلالات در زنجیره تامین همچنین می‌تواند به این شرکت در رسیدن به هدف تولید آسیب برساند.

نسخه Tarform Luna Racer و نسخه Scrambler اولین مجموعه از مدل‌های عرضه‌شده توسط این شرکت هستند؛ پیش‌سفارش‌های این دو مدل در سال ۲۰۲۲ آغاز شده است. دوچرخه‌های برقی Tarform Founder با برچسب قیمت ۴۲۰۰۰ دلاری، اولین مدل‌های دست‌ساز بودند که برای تولید برنامه‌ریزی شدند و واحدهای اولیه هم‌اکنون در موزهٔ ورزش‌های موتوری Barber Vintage مشاهده شده‌اند.

Tarform اولین دوچرخه‌های برقی خود را عرضه کرد! - tarform motorcycle 7 696x428 1دوچرخه‌های برقی تارفورم حداکثر سرعت ۱۹۳ کیلومتر بر ساعت و برد ۱۹۳ کیلومتر را ارائه می‌کنند، همچنین باتری ۱۰ کیلو وات ساعتی از شارژ سریع سطح ۲ پشتیبانی می‌کند؛ با این حال شارژ سریع DC وجود ندارد. وزن این دوچرخه ۲۰۰ کیلوگرم است و ویژگی‌های آکوستیک منحصربه‌فردی را برای توجیه قیمت هنگفت خود دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید