اولین تصاویر از بازی Battlefield 6 لو رفت

بازی Battlefield 6

اخیرا تصاویری از بازی Battlefield 6 توسط کاربران در فضای مجازی منتشر شده که نشان از یک طراحی ناقص و زمینه این عنوان مورد انتظار دارد.

به گزارش PC Gamer، طبق عادت همیشگی لو رفتن اطلاعات بازی‌ها پیش از معرفی رسمی و انتشار تریلر، جدیدترین پروژه شرکت الکترونیک آرتس (EA) به نام Battlefield 6 نیز از این قاعده مستثنی نبوده و به دنباله سایر اطلاعات لو رفته درباره آن، امروز دو تصویر تازه از تریلر ناقص این بازی شوتر اول شخص در فضای مجازی پخش شده است. تصویر اول که در بالا می‌توانید مشاهده کنید، نشان‌دهنده یک جزیزه است که با توجه به طراحی آن، هرگز نمی‌تواند نقشه سبک بتل رویال باشد؛ کشیدگی‌های آن باعث می‌شوند تا بیشتر بتوان آن را برای حالت Multiplayer در نظر گرفت که هر تیم از یک سمت جزیره وارد نقشه می‌شود.

بازی Battlefield 6

تصویر دوم نیز که در بالا دیده می‌شود، نشان از یک جنگنده مدرن می‌دهد که به نحوی نظریه فضای بازی Battlefield 6 در دوران مدرن را تایید می‌کند. با این حال گرافیک هر دو عکس بسیار پایین است و نمی‌توان پیشرفت‌های نسل نهمی را در هیچ‌یک از آن‌ها مشاهده کرد. با این حال به گفته تام هندرسون (Tom Henderson)، کسی که پیش‌تر نیز اطلاعاتی از این بازی را لو داده بود، تصاویر فوق حقیقی هستند.

داستان بازی Battlefield 6

همچنین جالب است بدانید که به گفته او، داستان بازی Battlefield 6 در زمانی حدود ۱۰ سال آینده جریان دارد که در آن از اسحله بر پایه موارد موجود، یا آن‌هایی کهدر دست ساخت هستند طراحی شده است. به علاوه، جریان این عنوان جدید مثل بسیاری از عناوین دیگر میان دو کشور ابرقدرت آمریکا و روسیه بوده و از همه عجیب‌تر اینکه نام آن تنها Battlefield خواهد بود. هندرسون علاوه بر موارد فوق، این مورد را هم تایید کرده که بخش داستانی بازی را می‌توان به صورت چند نفره نیز تجربه کرد.

این کاربر همچنین درباره بخش چند نفره یا همان Multiplayer بازی نیز اظهار کرده که در این قسمت حالت بتل رویال به سری Battlefield اضافه خواهد شد؛ جایی که کاربران می‌توانند از میان قابلیت‌های مختلف یکی را انتخاب کرده و در میدان نبرد با هم‌تیمی‌های خود حضور پیدا کنند. این قابلیت‌ها درست چیزی به مانند حالت حاضر در بازی Call of Duty: Mobile هستند. برای مثال ویژگی Scout باعث می‌شود تا صدای پای شما شنیده نشود و کلاس Assault مخصوص دیویدن مسافت بیشتر و سریع‌تر است.

به هر حال ممکن است در رویداد تابستانه E3 سال جاری بتوانیم یک تریلر از بازی Battlefield 6 را تماشا کنیم تا با ویژگی‌ها و جریان اصلی داستان آن آشنا شویم.

مطلب قبلیبرنامه Facebook Messenger و اینستاگرام قابلیت پیام رمزگذاری شده را نخواهند داشت
مطلب بعدیهزینه تعمیر یکiPad Pro شکسته ۱۲.۹ اینچی M1 بدون AppleCare + به ۶۹۹ دلار می‎‌رسد

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید