گوگل نسخه نهایی Android 13 beta را به صورت زنده منتشر کرد

گوگل نسخه نهایی Android 13 beta را به صورت زنده منتشر کردامروز گوگل چهارمین و آخرین نسخه Android 13 beta را منتشر کرد. نسخه بعدی، نسخه‌ای رسمی است و این شرکت می‌گوید که ما اکنون “فقط چند هفته” تا عرضه دستگاه‌های پیکسل پشتیبانی‌شده فاصله داریم.

ویژگی‌های نسخه نهایی Android 13 beta

چهارمین Android 13 beta برای توسعه‌دهندگان برنامه اختصاص داده شده است تا بتوانند با در نظر گرفتن نسخه جدید، آزمایش و توسعه نهایی را انجام دهند. این بیلد در واقع کاندید انتشار اندروید 13 برای دستگاه‌های پیکسل و شبیه‌ساز اندروید است.

از آنجایی که پایداری پلتفرم با نسخه بتای قبلی به دست آمد؛ از آن زمان تمام سطوح برنامه نهایی شده‌اند، از جمله APIهای SDK و NDK، عملکرد App-Facing سیستم و محدودیت‌ها در رابط‌های غیر SDK. نسخه Beta 4 / Release Candidate که امروز عرضه می‌شود با رفع مشکلاتی که قبلاً گزارش شده بود، ارائه می‌شود و باید پایدارترین نسخه پیش‌نشر نرم‌افزار باشد.

نسخه نهایی Android 13 beta با ویژگی‌های حریم خصوصی جدیدی مانند مجوز اعلان و انتخابگر عکس اصلاح‌شده، نمادهای برنامه‌های مضمون، پشتیبانی از زبان هر برنامه، ویدیوی HDR، بلوتوث LE Audio و پشتیبانی از MIDI ۲.۰ از طریق USB ارائه می‌شود. همچنین ابزارهای بهتری برای توسعه‌دهندگان برنامه وجود دارد تا از تبلت‌ها و دستگاه‌های صفحه‌نمایش بزرگ بهره ببرند که بر اساس آنچه در Android 12L تعبیه شده است، گسترش می‌یابد.

اگر Pixel خود را قبلاً در برنامه بتای عمومی Google ثبت‌نام کرده باشید، باید این ساخت جدید را به‌عنوان یک به‌روزرسانی در ساعات بعدی یا چند روز آینده دریافت کنید. اگر می‌خواهید این ساخت را امتحان کنید، می‌توانید با ثبت‌نام در برنامه از طریق “اینجا” این کار را انجام دهید و پس از انجام این کار، نسخه جدید مانند هر به‌روزرسانی دیگر به شما تحویل داده می‌شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید