فیس‌بوک مسنجر ویژگی جدیدی برای Split Payments دریافت می‌کند

Split Paymentsمتا (پیش از این فیس بوک) قابلیت جدیدی به نام «Split Payments» را در فیس بوک مسنجر معرفی کرده است. همانطور که از نام آن مشخص است، ویژگی جدید به شما امکان می‌دهد هزینه‌ها را به راحتی با دوستان و خانواده خود به صورت رایگان تقسیم کنید، خواه قبض رستوران باشد یا اجاره خانه.

برای تقسیم صورت حساب و Split Payments، تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی دکمه «شروع به کار» در یک چت گروهی یا مرکز پرداخت در مسنجر کلیک کنید. سپس، می‌توانید صورتحساب را به طور مساوی بین گروه تقسیم کنید یا میزان مشارکت را برای هر فرد تغییر دهید.

Facebook Messenger is getting a new bill splitting feature

پس از آن، یک پیام شخصی وارد کنید و جزئیات فیس‌بوک Pay خود را تأیید کنید و درخواست شما به گروه ارسال می‌شود و برای همه افراد موجود در موضوع چت قابل مشاهده است. متا از هفته آینده آزمایش این ویژگی جدید را در ایالات متحده آغاز خواهد کرد، اما مشخص نیست چه زمانی به سایر مناطق گسترش خواهد یافت.

علاوه بر معرفی ویژگی تقسیم صورتحساب یا Split Payments، متا همچنین چهار افکت گروهی مبتنی بر واقعیت افزوده جدید را به مسنجر فیس بوک اضافه کرد که با مشارکت کینگ باخ، اما چمبرلین، بلا پوچ و زک کینگ ایجاد شد. می توانید آنها را در این لینک بررسی کنید.

این شرکت همچنین ما را به یاد یک تم جدید چت و دو ساندموجی می‌اندازد که اخیرا برای طرفداران Stranger Things راه اندازی شده است و یک ساندموجی جدید که برای جشن گرفتن آلبوم جدید تیلور سوئیفت به نام Red منتشر شده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید