مسنجر فیس بوک ویژگی‌های ضروری جدیدی را بروزرسانی کرد!

مسنجر فیس بوک

مسنجر فیس‌بوک متا امروز ویژگی‌های جدیدی را برای چت‌های رمزگذاری‌شده سرتاسری خود بروزرسانی کرد. اگرچه این بروزرسانی هنوز کاملا اختیاری است، بر خلاف واتس‌اپ که متعلق به متا است و در آن رمزگذاری پیش‌فرض است. این یک تمایز مهم است که باید در نظر داشته باشید. در مسنجر فیس بوک، شما باید به طور خاص به منو بروید و در صورت تمایل یک چت رمزگذاری شده ویژه سرتاسری را باز کنید.

اگر از آن دسته افرادی هستید که این کار را انجام می‌دهید، خوشحال خواهید شد که بدانید از این پس دیگر محدود به چت‌های یک به یک نخواهید بود، چت‌ها و تماس‌های گروهی رمزگذاری شده سرتاسری (هم صوتی و هم به صورت ویدئو) اکنون در نهایت امکان پذیر است. بنابراین اکنون می‌توانید در مسنجر فیس بوک (به یاد داشته باشید، این یک انتخاب فعال است که باید انجام دهید) ارتباط با دوستان و خانواده خود را به روشی خصوصی و امن انتخاب کنید.

Facebook Messenger adds some features to its end-to-end encrypted chats

برای پیام‌های ناپدید شونده در چت‌های رمزگذاری‌شده سرتاسری، زمانی که شخصی عکسی از صفحه می‌گیرد، اعلانی دریافت خواهید کرد. و گیف‌ها و استیکرها در نهایت برای چت‌های رمزگذاری‌شده سرتاسری، و واکنش‌ها، پاسخ‌ها و نشانگرهای تایپ در دسترس هستند. علاوه بر این، ارسال پیام نیز اکنون امکان پذیر است.

Facebook Messenger adds some features to its end-to-end encrypted chats

نشان‌های حساب تایید شده در چت‌های رمزگذاری‌شده سرتاسری مسنجر فیس بوک ظاهر می‌شوند. همچنین می‌توانید هر ویدیو یا تصویری را که دریافت می‌کنید ذخیره کنید. و می‌توانید یک ویدیو یا عکس را قبل از ارسال ویرایش کنید. برای اضافه کردن برچسب به آن، خط خطی کردن یا اضافه کردن متن، برش، و همچنین ویرایش صدا (برای فیلم ها) نیز ویژگی‌هایی در نظر گرفته شده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید