فیسبوک قصد دارد که جستجو گروه‌های مورد علاقه شما را آسان‌تر کند

فیسبوک قصد دارد که جستجو گروه‌های مورد علاقه شما را آسان‌تر کند
فیسبوک قصد دارد که جستجو گروه‌های مورد علاقه شما را آسان‌تر کند

فیسبوک قصد دارد که جستجو گروه‌های مورد علاقه شما را آسان‌تر کند

فیسبوک می‌خواهد در یک آزمایش جدید، جستجو گروه‌های مورد علاقه‌تان را آسان کند. همچنین در حال ارائه یک ویژگی جدید است که به اعضای گروه اجازه می‌دهد در تنظیمات کوچکتر و متمرکزتر به هم متصل شوند.
فیسبوک در حال آزمایش روش جدیدی برای نمایش گروه‌های شما در نوار کناری سمت چپ است. این تغییر به شما این امکان را می‌دهد که گروه‌های مهم را برای متمایز کردن آنها پین کنید. همچنین مدیران اکنون می‌توانند بحث‌های گروهی کوچک‌تری را با اعضای انجمن از طریق کانال‌ها ایجاد کنند.

فیسبوک در حال آزمایش روش جدیدی برای کاربران است تا به راحتی بتوانند به گروه‌های مورد علاقه خود دسترسی پیدا کنند. این غول شبکه‌های اجتماعی اعلام کرده است که در حال آزمایش نوار کناری جدیدی است که لیستی از تمام گروه های شما را نمایش می‌دهد.

در حال حاضر، هیچ راه ساده‌ای برای باز کردن گروه‌های فیسبوک که برای شما مهم هستند وجود ندارد. برای دسترسی به آنها، باید روی منوی همبرگر ضربه بزنید و سپس از لیست گزینه‌های پایین، Groups را انتخاب کنید. هنگامی که به آن بخش رسیدید، باید روی برگه مربوطه در نوار پیمایش بالا ضربه بزنید تا گروه‌هایی را که به آنها ملحق شده‌اید باز کنید. نوار کناری آزمایشی برای کوتاه کردن این فرآیند طراحی شده است.

آخرین آزمایش فیس‌بوک گروه‌های شما را در نوار کناری سمت چپ فهرست می‌کند و پیمایش به آنها را آسان‌تر می‌کند. در پایین نوار کناری، گزینه‌هایی برای ایجاد یک گروه جدید، پین کردن آن‌هایی که برای شما مهم هستند، یا کشف گروه‌های جدید وجود دارد.

ماریا اسمیت، معاون انجمن‌های فیس‌بوک، در یک پست وبلاگ (در برگه جدید باز می‌شود) نوشت: «ما در حال بهبود نحوه سازمان‌دهی هر گروه هستیم، بنابراین می‌توانید مستقیماً به آنچه در حال رخ دادن است بپرید». “در گروه خود، منوی جدیدی خواهید دید که شامل مواردی مانند رویدادها، فروشگاه‌ها و کانال‌های مختلف می‌شود تا ارتباط با دیگران را در مورد موضوعات مورد علاقه‌تان آسان‌تر کند.”فیسبوک همچنین کانال ها را راه اندازی می کند، راهی جدید برای اعضای گروه برای ارتباط با یکدیگر در تنظیمات کوچکتر و متمرکزتر.

فیسبوک قصد دارد که جستجو گروه‌های مورد علاقه شما را آسان‌تر کند
فیسبوک می‌گوید مدیران گروه می‌توانند از امروز شروع به ایجاد کانال در بهترین تلفن‌های اندرویدی و دستگاه‌های iOS کنند. شما می‌توانید سه نوع کانال راه اندازی کنید: چت، صدا و فید. در کانال چت، می‌توانید در گروه‌های فیس‌بوک و مسنجر به‌طور هم‌زمان در مورد موضوعات خاصی پیام ارسال کنید و با آنها همکاری کنید. اگر در یک چت غیرفعال باشید، به احتمال زیاد هنگامی که چت پر شد، شما اخراج خواهید شد. ولی بازهم می‌توانید دوباره بپیوندید.

در همین حال، فید صوتی از بسیاری جهات به ویژگی‌های اصلی Discord شباهت دارد. هم ادمین‌ها و هم اعضا می‌توانند در زمان واقعی به مکالمات بپیوندند و آنها را ترک کنند. فیس‌بوک می‌گوید در حالی که در اصل یک اتاق صوتی است، می‌توانید دوربین خود را در هر زمانی روشن کنید.

طبق گفته فیس بوک، کانال های فید به گونه ای طراحی شده اند که به ادمین ها اجازه می‌دهند “جوامع خود را بر اساس موضوعات درون گروه سازماندهی کنند تا اعضا بر اساس علایق خاص‌تر به هم متصل شوند.” در این کانال، فیس بوک کانال‌های فید پیشنهادی را برای پیوستن به شما نمایش می‌دهد.

متا، شرکت مادر فیس بوک، آرزوی رو به رشدی دارد تا ارتباط جوامع آنلاین را آسان تر کند. آوریل گذشته، تب Communities را برای واتس اپ معرفی کرد تا گروه‌های مختلف را زیر یک چتر گرد هم آورد.
ویژگی‌های جدید فیس‌بوک تنها چند ماه پس از راه‌اندازی قابلیت‌های جدید این سرویس با تمرکز بر ایجاد انجمن گروهی، سفارشی‌سازی و راه‌هایی برای ادمین‌ها برای کسب درآمد از گروه‌ها به دست می‌آیند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید