عرضه اگزینوس 2200 به تعویق افتاد!

عرضه اگزینوس 2200 به تعویق افتاد! سامسونگ Semiconductor قرار بود امروز از تراشه اگزینوس 2200 خود رونمایی کند؛ اما Ice Universe فاش کرد که عرضه آن به تعویق افتاده است. در واقع، توییت اصلی که تاریخ ۱۱ ژانویه (۲۱ دی) را مشخص کرده بود، از حساب رسمی توییتر این شرکت حذف شد.

به‌ گفته رسانه‌های کره‌ای، سامسونگ در تاریخ ۸ فوریه (۱۹ بهمن) از سری گلکسی اس ۲۲ رونمایی خواهد کرد و فروش آن از ساعت ۲۴ همان روز آغاز می‌شود. سال گذشته، تراشه Exynos 2100 در ۱۲ ژانویه (۲۳ دی ۱۳۹۹) معرفی شد، سری S21 دو روز بعد وارد بازار شد، بنابراین هنوز زمان برای رونمایی از تراشه اگزینوس 2200 قبل از عرضه سری S22 وجود دارد.

عرضه اگزینوس 2200 به تعویق افتاد! - gsmarena 000 ۳با این حال، چنین تغییراتی در زمان‌بندی حاکی از وجود مشکل در پشت صحنه است. Cat به تراشه Exynos 1200 اشاره می‌کند، یک تراشه میان‌رده که سال گذشته شایعه شده بود (ظاهراً در نوامبر) عرضه می‌شود و ویژگی‌هایی از این تراشه در چندین بنچمارک قدرتمند برای گلکسی M33 5G و A53 ​​5G نشان داده شد، با این حال، نه تراشه‌ و نه تلفن همراهی تاکنون از این تراشه رونمایی نشده است.

عرضه اگزینوس 2200 به تعویق افتاد! - gsmarena 001 14اکنون اگزینوس 2200، دومین تراشه‌ای است که سامسونگ مجبور شده زمان عرضه را به تعویق بیندازد. آیا تراشه اگزینوس به موقع برای عرضه گلکسی S22 آماده می‌شود؟ سوال بهتر این است که برای چه تعداد دستگاه می‌تواند تولید شود، کمبود بالقوه چیپست باعث دسترسی محدود به پرچم‌داران جدید می‌شود. با این حال، حدود یک ماه تا زمان ارسال واحدهای S22 به فروشگاه‌ها باقی مانده است، سامسونگ هنوز زمان دارد تا مشکلات را برطرف کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید