تاریخ معرفی پردازنده Exynos 2200 سامسونگ مشخص شد!

تاریخ معرفی پردازنده Exynos 2200 سامسونگ مشخص شد

سامسونگ سرانجام تاریخ معرفی پردازنده Exynos 2200 را اعلام کرد که احتمالاً سری Galaxy S22 به آن مجهز خواهند شد.

سامسونگ و AMD مدت زیادی است که روی یک GPU موبایل کار می‌کنند و این پردازنده در تراشه پرچمدار بعدی غول کره جنوبی ادغام خواهد شد. طبق یک شایعه جدید، خود پردازنده گرافیکی Xclipse 920 نامیده می‌شود. این شرکت تایید کرده است که تراشه با قدرت RDNA 2 در ۱۱ ژانویه رونمایی خواهد شد، همان تاریخی که گفته می‌شود باید شاهد معرفی Galaxy S21 FE باشیم.

پردازنده مورد اشاره توانایی پردازشی بالایی خواهد داشت و می‌تواند عملکرد بالایی از خود نشان دهد. بنابراین با یک گزینه برجسته رو به رو هستیم.

پردازنده Exynos 2200 چیپ پرچمدار و برجسته

تاریخ معرفی پردازنده Exynos 2200 سامسونگ مشخص شد

کوالکام ادعا می‌کند که تراشه جدید آن در مقایسه با اسنپدراگون ۸۸۸، بیش از ۲۰ درصد قابلیت پردازشی سریع‌تر و 30 درصد گرافیک بهتر دارد. اگرچه انتظار می‌رود اگزینوس ۲۲۰۰ دارای معماری هسته مشابه اسنپدراگون ۸ نسل ۱ باشد و در سری Galaxy S22 شاهد چند مدل پردازنده هستیم.

بر اساس افشای اخیر، چیپ جدید سامسونگ در مقایسه با Exynos 2100 که در سری Galaxy S21 تعبیه شده، ۵ درصد بهبود عملکرد CPU و ۱۷ درصد افزایش گرافیک را ارائه می‌دهد. این لزوماً دلیلی برای نگرانی نیست، زیرا همان افشا می‌گوید که عملکرد هوش مصنوعی تا ۱۱۷ درصد بهبود می‌یابد.

اگرچه گوشی‌های پریمیومی امروزی از قبل بسیار سریع هستند، ما همچنان کنجکاو هستیم که مشاهده کنیم Exynos 2200 چگونه خواهد توانست رقبا را کنار بگذارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید