برنامه دوربین Expert RAW برای گوشی سامسونگ گلکسی S21 Ultra راه‌اندازی شد

برنامه دوربین Expert RAW برای گوشی سامسونگ گلکسی S21 Ultra راه‌اندازی شدسامسونگ به تازگی برنامه دوربین Expert RAW را با پشتیبانی از ۱۶ بیت Linear DNG RAW از هر چهار دوربین در گلکسی S21 Ultra راه‌اندازی کرده است. فایل‌های DNG شامل پردازش HDR مبتنی بر چند فریم تصاویر JPEG معمولی است، اما با انعطاف‌پذیری بیشتر فایل ۱۶ بیت RAM.

می‌توانید بدون نگرانی در مورد از دست دادن محدوده دینامیکی پایه، جزئیات و وضوح تصاویر با کیفیت عالی با گوشی Galaxy S21 Ultra داشته باشید. فایل‌های DNG همچنین دارای یک نمایه تعبیه شده برای Lightroom و یک ادغام مستقیم برای صادرات تصاویر از برنامه Expert RAW به Lightroom Mobile در اندروید هستند.

Galaxy S22 Ultraبه غیر از پشتیبانی از DNG، برنامه دوربین Expert RAW شامل کنترل کامل بر پارامترهای عکس‌برداری مانند ISO، سرعت شاتر، فوکوس و تعادل رنگ سفید است. همچنین می‌توانید انتخاب کنید که یک هیستوگرام قابل مشاهده باشد.

چند نمونه با برنامه دوربین سامسونگ در JPEG و Expert RAW در DNG عکس گرفته شده و بدون ویرایش، تصاویر تقریباً یکسان هستند. اما باید فایل‌های DNG را با برنامه‌ای مانند Lightroom پردازش شود، زیرا صادرات DNG به JPEG با Google Photos منجر به یک تصویر صاف بدون پردازش یا اصلاح HDR می‌شود.

برنامه دوربین Expert RAW برای گوشی سامسونگ گلکسی S21 Ultra راه‌اندازی شد - ۲۰۲۱۱۱۲۴ ۱۷۵۳۰۹برنامه دوربین Expert RAW برای گوشی سامسونگ گلکسی S21 Ultra راه‌اندازی شد - ۲۰۲۱۱۱۲۴ ۱۷۵۲۵۱برنامه دوربین Expert RAW در حال حاضر فقط برای دستگاه‌های Samsung Galaxy S21 Ultra با اندروید ۱۲ و از طریق فروشگاه Galaxy در دسترس است. اگر چنین دستگاهی دارید، اما برنامه در فروشگاه محلی یافت نمی‌شود، می‌توانید APK ارائه شده توسط Tron را دانلود کنید. بر اساس گزارش‌ها، روی دستگاه‌هایی غیر از گلکسی S21 Ultra کار نمی‌کند.

برنامه دوربین Expert RAW برای گوشی سامسونگ گلکسی S21 Ultra راه‌اندازی شد - gsmarena 005 ۱ 1

برنامه دوربین Expert RAW برای گوشی سامسونگ گلکسی S21 Ultra راه‌اندازی شد - gsmarena 006 3

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید