Honor 50 با طراحی دوربین دو حلقه ماه آینده در دسترس است

Honor 50

Honor V40 ژانویه امسال در چین به بازار عرضه شد و قرار بود مدل جهانی آن Honor 40 باشد. با این حال، اطلاعات منحصر به فرد دریافت کرده‌ایم که ظاهرا اینگونه نخواهد بود و با Honor 50 رو به رو خواهیم‌شد.

شرکت آنر مستقیما به سری Honor 50 می‌رود که قرار است در ماه مه (اواسط اردیبهشت) رونمایی شود. تیزر تصویری از این گوشی وجود دارد که هنوز به طور رسمی به اشتراک گذاشته نشده‌است، به طراحی دوربین دایره‌ای این تصویر که در بالا آورده‌شده، توجه داشته‌باشید. (با دایره دیگری که در قسمت زیر قابل مشاهده است.)

Honor 50 با طراحی دوربین دو حلقه ماه آینده در دسترس است - gsmarena 001 2 2

ما همچنین طرح‌هایی از طراحی پشت گوشی دریافت کردیم. بخش دوربین دارای دو دایره خواهدبود، شبیه به طراحی که در رندرهای Huawei P50 دیده می‌شود. جالب اینجاست که دایره بالایی فقط یک لنز را در خود جای می‌دهد. دایره پایین خانه دو ماژول خواهد بود و یک فلاش LED در این بین قرار دارد.

Honor 50 با طراحی دوربین دو حلقه ماه آینده در دسترس است - gsmarena 002 2 1

ما فقط حدس می‌زنیم اما به نظر می‌رسد چیزی که در سمت راست قرار دارد یک فیلتر ضربه قوی است، (یا لنز؟) که احتمالا از طریق آهن ربا به دایره دوربین متصل می‌شود. این بخش می‌تواند توضیح دهد که چرا حلقه بالایی فقط یک ماژول در داخل خود دارد. (لنز باید در مرکز باشد)

هنوز اطلاعاتی در مورد سخت افزار دوربین Honor 50 وجود ندارد.  به نظر می‌رسد این گوشی بسیار نزدیک به طراحی Honor V40 Lite است اما با این حال کاملا متفاوت است.

منبع

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید