آیفون 14 پرو احتمالا از شارژرهای ۳۰ واتی GaN پشتیبانی کند!

آیفون 14 پرو احتمالا از شارژرهای 30 واتی پشتیبانی کند!تحلیلگر اپل، مینگ چی کو، در ماه مارس پیش‌بینی کرد که اپل یک شارژر ۳۰ واتی GaN را در سال جاری معرفی خواهد کرد و اکنون افشاگر DuanRui گزارش کرده که یک برند ناشناس در حال ارسال شارژرهای جدید ۳۰ واتی به رسانه‌ها برای آزمایش با سری آتی آیفون 14 پرو است.

یکی دیگر از افشاگران، Kioriku، گزارش می‌دهد که آیفون 14 پرو و 14 پرو مکس تنها نزدیک به ۳۰ وات با صفر درصد شارژ می‌شوند و قبل از کاهش به ۲۷-۲۵ وات (این همان روشی است که یک منحنی شارژ معمولی کار می‌کند). آیفون 13 پرو و ​​13 پرو مکس فعلی به ترتیب با ۲۳ وات و ۲۷ وات شارژ می‌شوند، بنابراین این یک پیشرفت جزئی خواهد بود، مگر اینکه اپل به دنبال منحنی شارژ تهاجمی‌تری باشد. 

اپل در حال حاضر چندین شارژر GaN، از جمله شارژ برقی ۱۴۰ واتی برای مک‌بوک پروهای ۱۶ اینچی جدید و شارژرهای دوگانه ۳۵ واتی که در کنار مک‌بوک ایر جدید M2 عرضه شده‌اند، می‌فروشد. همچنین آن‌ها از کابل‌های USB C-to-C استفاده می‌کنند، در حالی که نسل آیفون 14 به Lighting پایبند خواهد بود (طبق گفته Kuo، به دلیل قوانین جدید اتحادیه اروپا، آخرین نسلی است که از این نوع درگاه استفاده می‌کند).

شارژر ۳۰ واتی قدیمی (غیر GaN) اپل

آیفون 14 پرو احتمالا از شارژرهای ۳۰ واتی GaN پشتیبانی کند! - gsmarena 001 ۴آیفون 14 پرو احتمالا از شارژرهای ۳۰ واتی GaN پشتیبانی کند! - gsmarena 002 ۴   ༺༻

شارژرهای جدید ۳۵ واتی دوگانه USB-C GaN

آیفون 14 پرو احتمالا از شارژرهای ۳۰ واتی GaN پشتیبانی کند! - gsmarena 003 ۲

آیفون 14 پرو احتمالا از شارژرهای ۳۰ واتی GaN پشتیبانی کند! - gsmarena 004 ۱همچنین، ما امیدوار نیستیم که شارژر ۳۰ واتی GaN اپل با گوشی‌های آیفون 14 پرو و ​​14 پرو مکس همراه شود، مطمئناً یک خرید جداگانه خواهد بود. در مورد شارژر شخص ثالث، این شارژر با کابل USB-C به Lighting ارائه می‌شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید