نتفلیکس از فیلم کره‌ای Time to Hunt قصد دارد یک اقتباس انگلیسی بسازد

نتفلیکس از فیلم کره‌ای Time to Hunt قصد دارد یک اقتباس انگلیسی بسازدگزارش شده است که نتفلیکس در حال توسعه اقتباسی به زبان انگلیسی از فیلم هیجان‌انگیز کره جنوبی Time to Hunt به کارگردانی یون سونگ هیون است. این فیلم ابتدا در هفتادمین جشنواره فیلم برلین در فوریه (بهمن-اسفند) سال گذشته نمایش داده شد و اگر قرنطینه جهانی ناشی از بیماری همه‌گیر کووید-۱۹ نبود، اکران کاملی را دریافت می‌کرد.

نتفلیکس در نهایت حقوق توزیع Time to Hunt را به‌دست آورد و دو ماه پس از اولین نمایش آن در برلین، فیلم را در سرویس Stream خود به‌عنوان نسخه اصلی Netflix منتشر کرد. فیلم یون عموماً نقدهای مطلوبی در میان منتقدان دریافت کرد، اگرچه واکنش تماشاگران تا حدودی ملایم‌تر بود.

نتفلیکس از فیلم کره‌ای Time to Hunt قصد دارد یک اقتباس انگلیسی بسازد - time to hunt netflix english adaptation 2.jpgداستان چهار مرد جوانی(که نقش یکی از آن‌ها را چوی وو-شیک از Parasite fame بازی می‌کند) را در یک دید دیستوپیایی از کره جنوبی دنبال می‌کند که قصد دارند مقدار زیادی پول از یک قمارخانه غیرقانونی بدزدند. پس از سرقت، صاحبان قمارخانه از کمک شکارچی ظالم به نام هان (پارک هه سو) برای ردیابی و کشتن چهار مرد جوان برای انتقام استفاده می‌کنند.

فراتر از مشارکت چوی وو شیک در هر دو فیلم، Time to Hunt شباهت زیادی به Parasite بونگ جون هو دارد، زیرا دو نیمه آن از نظر لحن و سبک کاملاً متفاوت است. این فیلم قرارداد ژانرهای متفاوتی را ترکیب می‌کند تا محصولی ایجاد کند که در نهایت مانند بسیاری از تحسین‌ شده‌ترین فیلم‌های کره جنوبی از طبقه‌بندی ژانر فراتر می‌رود.

نتفلیکس از فیلم کره‌ای Time to Hunt قصد دارد یک اقتباس انگلیسی بسازد - Time to Hunt pic 2

اخیراً Deadline گزارش داده است که Netflix در حال توسعه یک اقتباس انگلیسی زبان از Time to Hunt است. آدام رندال، که قبلاً با پخش‌کننده در iBoy و Night Teeth همکاری کرده بود، کارگردانی این فیلم را بر عهده خواهد داشت. در زمان نگارش این مقاله، نتفلیکس هنوز پنجره اکران فیلم را فاش نکرده است.

اقتباس نتفلیکس از Time to Hunt از این جهت مهم است که اولین بار است که پخش‌کننده یکی از تولیدات غیر انگلیسی خود را برای مخاطبان انگلیسی زبان اقتباس می‌کند. پخش‌‌کننده قبلاً با برنامه‌های غیرانگلیسی اصلی خود مانند Dark ،Alice in Borderland و اخیراً Squid Game (که اکنون پربیننده‌ترین نمایش اصلی نتفلیکس در تمام دوران است) به‌ موفقیت چشم‌گیری دست یافته است. زمان انطباق انگلیسی Time to Hunt ممکن است نشان‌دهنده رویکرد جدیدی برای بومی‌سازی برنامه‌های بین‌المللی در پلتفرم باشد.

نتفلیکس از فیلم کره‌ای Time to Hunt قصد دارد یک اقتباس انگلیسی بسازد - Time to Hunt7حتی اگر اقتباس انگلیسی Time to Hunt موفقیت‌آمیز باشد، عاقلانه است که نتفلیکس به سرمایه‌گذاری در پروژه‌های غیر انگلیسی ادامه دهد. کتابخانه متنوع و قابل دسترس برنامه‌های بین‌المللی بسیار نتفلیکس، این شرکت را از رقبای خود در صنعت Stream متمایز می‌کند. امیدواریم پخش‌کننده همچنان به قهرمانی فیلم‌سازان بین‌المللی کمتر شناخته شده، ادامه دهد تا فیلم‌های موفقی مانند Squid Game بتوانند برای سال‌های آینده به موفقیت ادامه دهند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید