نیویورک تایمز: ایلان ماسک دستور اخراج کارکنان توییتر را صادر کرد

نیویورک تایمز: ایلان ماسک دستور اخراج کارکنان توییتر را صادر کردبه گزارش از گیگ‌تک به نقل از نیویورک تایمز، ایلان ماسک دستور اخراج کارکنان خود را از ۲۹ اکتبر در توییتر صادر کرده است.

 به گفته آن‌ها، تعداد افراد برخی از ادارات باید بیش از سایر بخش‌ها کاهش یابد. گفت‌وگوهای این آژانس نشان می‌دهد که از برخی مدیران این شرکت قبلاً لیستی از کارکنان برای اخراج خواسته شده است. تعداد کارکنان مشمول کاهش تاکنون  مشخص نشده است، به طور کلی چیزی در حدود ۷.۵ هزار نفر در توییتر مشغول فعالیت هستند.

این روزنامه نوشته که کارمندان باید قبل از اول نوامبر، تاریخی که کارگران کمک‌های بلاعوض را در قالب سهام شرکت دریافت می کنند، اخراج شوند که بخش قابل توجهی از دستمزد آن‌ها را تشکیل می‌دهد. با کاهش تعداد نفرات پیش از این تاریخ، ماسک می‌تواند از پرداخت کمک‌های مالی خودداری کند.

در ۲۷ اکتبر، این کارآفرین معامله را برای خرید توییتر بست و از جمله نوآوری‌هایی که انتظار می‌رود  با ورود آن اجرا شود، لغو عمل مسدود کردن دائمی کاربران است.

ماسک اعلام کرد که در حال ایجاد یک شورای ویژه است که موضوع تعدیل نیرو توییتر را بررسی کند. وی تاکنون قول داده که در این زمینه تصمیم جدی نگیرد. پیش از این، نیویورک تایمز گزارش داده بود که از برنامه‌نویسان این پلتفرم خواسته شده است که کد نوشته شده را برای اثبات کار خود چاپ کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید