ایلان ماسک اکنون بیشترین تعداد فالوور را در توییتر دارد

ایلان ماسک اکنون باراک اوباما، رئیس‌جمهور سابق ایالات متحده را از نظر بیشترین تعداد فالوور در توییتر پشت سر گذاشته است. بر اساس تعداد فالوورهای گزارش شده در پروفایل توییتر، این میلیاردر در حال حاضر ۱۳۳،۰۶۸،۷۰۹ دنبا‌ل‌کننده دارد، در حالی که اوباما با ۱۳۳،۰۴۲،۸۱۹ فالوور در رتبه دوم از این نظر قرار می‌گیرد.

ایلان ماسک همیشه خبرساز

معامله ۴۴ میلیارد دلاری ماسک برای خرید توییتر بدون شک به او کمک کرده که تعداد فالوورهای بیشتری نسبت به اوباما کسب کند. رئیس توییتر در ژوئن گذشته ۱۰۰ میلیون دنبال‌کننده داشت و این تعداد در ماه‌های بعد به مرور افزایش یافته است.

ایلان ماسک

ماسک در کنار پست کردن میم‌های طنز و گاهی توهین‌آمیز، از حساب کاربری خود برای اطلاع‌رسانی درباره تغییرات مختلف در توییتر استفاده می‌کند. او همچنین درباره برخی از تصمیمات مهم در این پلتفرم از طرفداران خود نظرسنجی کرده است، مانند اجازه دادن به دونالد ترامپ برای بازگشت به توییتر و اینکه آیا خودش باید از سمت مدیرعاملی توییتر کنارگیری کند یا خیر.

پست‌هایی که ماسک در توییتر منتشر می‌کند کاملاً در تضاد با اوباما است. باراک اوباما عمدتاً از حساب کاربری خود برای اهداف حرفه‌ای مانند تبلیغ یک هدف مهم یا برجسته کردن برخی از کارهایی که به عنوان رئیس جمهور در ایالات متحده انجام داده است استفاده می‌کند. جاستین بیبر و کیتی پری نیز به ترتیب در رتبه‌های سوم و چهارم از نظر تعداد فالوور در توییتر قرار دارند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید