رکورد اتمام بازی Elden Ring تنها در 9 دقیقه!

Elden Ring

دنیای بازی باز شگفتی آفرید. یک اسپیدرانر بازی Elden Ring اکنون در کمتر از ۹ دقیقه بازی را تمام کرده است. کاربر یوتیوب Distortion2 زمان خود را به تنها ۸ دقیقه و ۵۶ ثانیه کاهش داده است، این کار عمدتا با استفاده از Zip glitch که اساساً به بازیکنان اجازه می‌دهد تا در قسمت‌های مختلف نقشه از راه دور منتقل شوند، انجام شده است.

Distortion2 در ترکیب با سایر اکسپلویت‌ها که امکان حذف بیشتر بازی را فراهم می‌کند، از زمانی که یک ماه پیش برای اولین بار سرعت زیر ۳۰ دقیقه برای این بازی ثبت کرده بود، روز به روز چند دقیقه از زمان خود را کاهش داده است.

Elden Ring : Découvrez l'Entre-terre - 101 Trailer | Bandai Namco Europe

چندین سبک مختلف اسپید ران در حال حاضر وجود دارد، مانند دویدن بدون آسیب، دویدن بدون آسیب رساندن و بازی‌های کامل‌تر که در آن بازیکنان تمام باس‌های اصلی Elden Ring را شکست می‌دهند.

مانند Dark Souls و Bloodborne، بازیکنان احتمالا راه‌های جدیدی برای بازی و بهره‌برداری از Elden Ring برای سال‌های آینده پیدا خواهند کرد که منجر به سرعت‌های بالاتر در بازی می‌شود. همین هفته گذشته بازیکنان راهی را کشف کردند تا رئیس بدنام Starscourge Radahn را شکست دهد، به عنوان مثال، او را به لبه آب بکشانند تا به داخل آب برود و بمیرد.

https://www.numerama.com/wp-content/uploads/2022/02/elden-ring-20220216234754-scaled.jpg

دیگر اسرار عجیب Elden Ring که تاکنون کشف شده است شامل یک جفت لباس زیر فانتزی پنهان شده در فایل‌های بازی و یک دیوار مخفی است که تنها پس از ۵۰ بازدید باز می‌شود. Elden Ring یک تکرار عظیم از کاری است که FromSoftware با سری Souls آغاز کرد، و مبارزات چالش برانگیز بی وقفه خود را به دنیای باز باورنکردنی می‌آورد که به ما آزادی انتخاب مسیر خود را می‌دهد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید