گوشی Edge 30 Pro نام نسخه جهانی موتورولا Edge 30 است

گوشی Edge 30 Pro نام نسخه جهانی موتورولا Edge 30 است

در اواخر سال ۲۰۲۱ بود که شرکت موتورولا گوشی پرچمدار Edge X30 را در چین رونمایی کرد. اولین اسمارتفون مجهز به چیپست اسنپدراگون ۸ نسل ۱ و حال به نظر رسیده باید شاهد عرضه نسخه جهانی آن با نام گوشی Edge 30 Pro باشیم.

به تازگی گوشی Edge 30 Pro گواهی NBTC تایلند را کسب کرده و احتمالا بزودی به بازار جهانی خواهد رسید. این موضوع پایگاه نشان می‌دهد که نام جهانی با عنوان دیگری همراه است و قرار نیست شاهد عنوان موتورولا Edge 30 برای نسخه جهانی باشیم.

گوشی Edge 30 Pro موتورولا یک پرچمدار جهانی

گوشی Edge 30 Pro نام نسخه جهانی موتورولا Edge 30 است

موتورولا قصد دارد با افزودن پسوند Pro به نام گزینه چینی، آن را در بازارهای بین المللی عرضه دارد. در پایگاه داده به جای نام Edge X30 از Motorola Edge 30 Pro استفاده شده است. بنابراین ما می‌دانیم که این همان گوشی بوده زیرا با شماره مدل XT2201-1 در مقایسه با XT2201-2 X30 ظاهر شد.

این لیست جزئیات بیشتری ارائه نمی‌دهد، اما مطمئنا Edge X30 است، بنابراین چیز زیادی در مورد آن نمی‌دانیم. اطلاعاتی که نداریم تاریخ عرضه و قیمت است و باقی مشخصات تغییری نخواهد داشت و بعید است موتورولا برنامه‌ای داشته باشد.

گوشی Edge 30 با بهترین مشخصات در سطح پرچمدار معرفی شده و علاوه بر پردازنده اسنپدراگون ۸ نسل ۱، ویژگی‌های بزرگ دیگری هم در آن گنجانده شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید