بازیکن‌های مرده در بازی Call of Duty Warzone به عنوان زامبی بازمی‌گردند!

با شروع فصل سوم بازی Call of Duty Warzone تعداد زامبی‌ها در نقشه افزایش پیدا کرده و افرادی که در گاز سبز رنگ گیر می‌کنند خود نیز به زامبی تبدیل خواهند شد! با گیگ‌تک همراه باشید.

در واقع در فصل گذشته زامبی‌ها به این بازی اضافه شده بودند تا داستان آن با Black Ops Cold War در یک خط داستانی قرار بگیرد. با این وجود منطقه Verdansk هم‌اکنون به مکانی دلپذیر و تفریحی برای زامبی‌ها تبدیل شده و برخی نقاط شیمیایی در آن که با گاز سبز نشان داده می‌شوند بازیکنان را به زامبی تبدیل می‌کنند!

در دو منطقه Prison و Shipwreck اگر به نقاطی که در نقشه بازی قرمز نشان داده شده‌اند بروید، ابتدا کم کم آسیب دیده و سپس به زامبی تبدیل می‌شوید. البته لازم به ذکر است که این نقاط با زوم کردن روی منطقه‌ها دیده می‌شود که با علامت بمب هسته‌ای هدف‌گذاری شده‌اند. با این حساب اگر می‌توان گفت که رویداد Nuke یا همان زمانی که قرار است تا مناطق آلوده از جمله Verdansk بمباران شوند بسیار نزدیک بوده و هفته آینده نقشه بازی را از زامبی‌ها پاک خواهدکرد.

بازی Call of Duty Warzone

با این وجود اگر به اشتباه یا حتی به انتخاب خود وارد این مناطق شده و به یک زامبی زشت تبدیل شدید، قابلیت‌هایی خواهید داشت که بسیار مشابه با چیزی است که در رویداد Haunting of Verdansk سال گذشته دیده بودیم. اما لازم است بدانید که این ویژگی‌ها تنها در بخش چند نفره به شما داده‌شده و در کل تنها با تایید یاران خود می‌توانید به زامبی تبدیل شوید! ولی پس از آلوده شدن، می‌توانید حملات نزدیک کردن و پرش‌های بلند تا ۱۰۰ متر را انجام دهید. همچنین می‌توانید گاز سمی برای کشتن دیگر بازیکنان بزنید یا اینکه از EMP برای تخریب رادار دشمن استفاده کنید تا دیده نشوید.

با همه این تفاسیر، تبدیل شدن به زامبی در بازی Call of Duty Warzone با انتخاب خود قطعا کار جالبی نیست؛ چراکه با این کار اگر در مقابل کسی که اسلحه دارد ایستادگی کنید، درجا کشته خواهید شد. همچنین در نظر داشته باشید که با تبدیل شدن به یک سرباز مرده متحرک، دیگر به Gulag برده نمی‌شوید و پس از مردن حتما باید توسط یاران خود خریده شوید تا بتوانید دوباره وارد بازی شوید.

با این وجود اگر تیم هماهنگ و کاملی داشته باشید، تبدیل کردن یکی از اعضا به زامبی چندان هم ایده بدی نیست. چراکه می‌توانید با این کار فرد زامبی را برای پرش‌های بلند و دیدن دشمنان بفرستید و از گاز سمی و EMP او برای بر هم زدن ذهن دشمن استفاده کنید تا در نهایت سایر هم‌تیمی‌ها آن‌ها را گلوله‌باران کنند. اما هرقدر هم که این ایده جالب باشد، جنگ نهایی ۴ به ۳ خواهد بود و فرد زامبی بدون هیچ زره یا کمکی با چند تیر شاتگان پخش زمین خواهد شد!

بازی Call of Duty Warzone

همچنین این حالت عجیب و جذاب تنها تا چند هفته دیگر در کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی شما برای بازی Call of Duty Warzone وجود خواهد داشت و به زودی همه چیز با نزدیک شدن به رویداد بمب هسته‌ای عوض می‌شود. آیا بعد از آن باز هم زامبی‌ها در نقشه حضور خواهند داشت؟ اصلا نمی‌توان جواب درستی به این سوال داد اما چیزی که واضح است، متلاشی شدن بخشی از نقشه برای جلوگیری از پیشرفت آلودگی خواهد بود. چیزی که داستان بازی را به کلی تحت تاثیر قرار می‌دهد.

منبع: PC Gamer

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید