DxOMark دوربین Galaxy S21 Ultra را ضعیف تر از S20 Ultra ارزیابی کرد

بررسی دوربین گوشی Galaxy S21 Ultra توسط DxOMark به اتمام رسید و نتایج اعلام شده راضی کننده نیستند. امتیاز کلی دوربین این گوشی ۱۲۱ است، این امتیاز کم‌تر از امتیاز اعلام شده از دوربین گوشی Galaxy S20 Ultra در سال گذشته است. امتیاز دوربین گوشی Galaxy S20 Ultra در سال گذشته ۱۲۶ اعلام شد و همانطور که می‌دانید این امتیاز کلی بوده و از تقسیم چند امتیاز دیگر به دست می‌آید.

نمرات دریافت شده از DxOMark توسط S21 Ultra

امتیاز دوربین گوشی Galaxy S21 Ultra از سه امتیاز در بخش‌های مختلف به دست آمده است. این گوشی توانست در بخش عکس‌برداری امتیاز ۱۲۸، در بخش بزرگنمایی (زوم) امتیاز ۷۶ و در بخش فیلم‌برداری امتیاز ۹۸ را به دست بیاورد. این درحالی است که نسخه قبلی این گوشی در عکس‌برداری امتیازی مشابه داشت، اما در بخش بزرگنمایی امتیاز ۸۸ و در بخش فیلم‌برداری امتیاز ۱۰۶ را به دست آورده بود. شما می‌توانید این امتیازات را در تصویر زیر مشاهده کنید.

نمرات دریافت شده از DxOMark توسط S21 Ultra

با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط DxOMark، دو ماژول تله نتوانستند انتظارت را برآورده کنند. لازم به ذکر است که دوربین این گوشی تنها چند امتیاز از نسخه پایه گوشی گلکسی Note20 بیشتر است و این امتیازات نشان‌دهنده ضعف دوربین گوشی Galaxy S21 Ultra است.

همچنین DxOMark اعلام کرد که پریسکوپ ۱۰ برابری و ماژول بزرگ‌نمایی دوربین این گوشی در مقایسه با دوربین‌های گوشی Galalxy S20 Ultra پیشرفت خاصی نداشته و انتظار عملکرد بهتری از آن‌ها می‌رفت، اما این اقدام سامسونگ باعث شد تا امتیاز به دست آمده از دوربین جدیدترین پرچمدار خود کم‌تر از پرچمدار سال گذشته این شرکت باشد.

امتیاز به دست آمده از قسمت فیلم‌برداری گوشی Pixel 4a شرکت گوگل ۹۸ بوده و این در حالی است که این دستگاه یک گوشی میان‌رده محسوب می‌شود. لازم به ذکر است که این آزمایش‌ها در حالت فیلم‌برداری با کیفیت 4K و با سرعت۶۰ فریم انجام شده است. شما می‌توانید این امتیازها را در سایت DxOMark به صورت دقیق‌تری مشاهده کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید