تریلر جدیدی از فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness منتشر شد!

Doctor Strange

تریلر جدیدی از فیلم Doctor Strange در Multiverse of Madness نسخه‌های زنده زامبی Doctor Strange و Scarlet Witch و تصاویر غیرمنتظره‌تر از دنباله MCU آینده را به نمایش گذاشته است.

تریلر جدید با عنوان «رویا»، کمی بیشتر بر واندا ماکسیموف (معروف به جادوگر اسکارلت) تمرکز دارد و ظاهراً بیشتر روی نسخه‌های مختلف Strange که در این راه با آنها ملاقات خواهیم کرد، تمرکز دارد. در حالی که ما زامبی‌های مارول را به صورت انیمیشن دیده‌ایم، این تریلر شامل اولین نگاه به لایو اکشن واندا و استفن به صورت زامبی است:

همچنین می‌بینیم که Sinister Strange چشم سوم خود را باز می‌کند، می‌بینیم که شاید نسخه جایگزین دکتر کریستین پالمر، ریچل مک‌آدامز باشد (که به نظر می‌رسد ابرقهرمان جدید MCU آمریکا چاوز را پشت سر خود زندانی کرده است) و نگاهی دقیق‌تر به آن داشته باشیم. شخصیت مرموز جدید که برخی معتقدند مرد آهنین برتر یا یک کاپیتان مارول جایگزین است.

Doctor Strange 2: Multiverse of Madness Reported Runtime Revealed

بین آخرین تریلر و این تریلر، مقدار زیادی تفاوت وجود دارد، و طرفداران حدس می‌زنند که در این فیلم همه از ددپول گرفته تا بروس کمپبل ظاهر خواهند شد. همچنین موضوع کوچکی وجود دارد که پاتریک استوارت ظاهراً در نقش پروفسور ایکس در این فیلم ظاهر می‌شود.

 Doctor Strange نسخه Multiverse of Madness، با بازی بندیکت کامبربچ در نقش دکتر استرنج، در کنار الیزابت اولسن در نقش اسکارلت ویچ بسیار جالب خواهد بود. البته بازیگرانی چون Chiwetel Ejiofor، Benedict Wong، Rachel McAdams و Xochitl Gomez نیز به آنها ملحق می‌شوند.

سام ریمی این فیلم را بر اساس فیلمنامه‌ای از مایکل والدرون، بر اساس شخصیت‌های خلق شده توسط اسطوره‌های کتاب‌های مصور استیو دیتکو و استن لی کارگردانی کرده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید