دیزنی به مناسبت روز دیزنی پلاس، یک پیشنهاد ویژه 2 دلاری به مشترکین خود ارائه می‌دهد

دیزنی به مناسبت روز دیزنی پلاس، یک پیشنهاد ویژه 2 دلاری به مشترکین خود ارائه می‌دهددیزنی پلاس اولین بار در ۱۲ نوامبر سال ۲۰۱۹ (۲۱ آبان سال ۱۳۹۸) منتشر شد که دیزنی از آن به عنوان روز دیزنی پلاس یاد می‌کند. امسال برای روز دیزنی پلاس، غول سرگرمی یک پیشنهاد ویژه به مشترکین جدید و بازگشتی خود ارائه می‌دهد و برای اولین ماه اشتراک آن‌ها، هزینهٔ اشتراک از ۸ دلار به ۲ دلار کاهش می‌یابد.

علاوه بر کاهش ۶ دلاری برای اولین خرید اشتراک این پلتفرم، دیزنی امتیازات و پیشنهادات ویژه دیگری را در نظر دارد. به‌عنوان مثال، در صورت استفاده از کد DISNEYPLUSDAY، می‌توانید ۵ درصد تخفیف روی محصولات دیزنی پلاس در WizKids و ۱۰ درصد برای محصولات Funko دریافت کنید.

دیزنی به مناسبت روز دیزنی پلاس، یک پیشنهاد ویژه 2 دلاری به مشترکین خود ارائه می‌دهد - images.jpeg ۳ 2علاوه بر این، بیش از ۲۰۰ سالن سینمایی AMC فیلم‌های هیجان‌انگیز دیزنی را در جدول پخش خود خواهند داشت که تنها با ۵ دلار بلیط از ۱۲ تا ۱۴ نوامبر (۲۱ تا ۲۳ آبان) پخش می‌شوند. علاوه بر این، یک پوستر دیزنی پلاس و برخی امتیازات ویژه دریافت خواهید کرد.

در یک نکته متفاوت، به نظر می‌رسد خانه Mickey با روندهای جدید دنیای دیجیتال همراه است. دیزنی ظاهرا NFT هایی را در قالب مجسمه‌های طلایی برخی از محبوب‌ترین شخصیت‌های خود منتشر خواهد کرد.

دیزنی به مناسبت روز دیزنی پلاس، یک پیشنهاد ویژه 2 دلاری به مشترکین خود ارائه می‌دهد - 2021 11 05 at 1.11 pmروز دیزنی پلاس روز خوبی برای بازدید از یکی از پارک‌های موضوعی مشهور دیزنی مانند دنیای دیزنی یا دیزنی لند است. بازدیدکنندگان با خرید اشتراک می‌توانند ۳۰ دقیقه زودتر از حد معمول وارد پارک‌ها شوند و همچنین عکس‌های Disney PhotoPass را رایگان دانلود کنند.

همچنین کالاهای جدیدی از جنگ ستارگان، مارول و پیکسار وجود خواهد داشت. علاوه بر این، به برخی از کتاب‌های الکترونیکی تا ۱۷ نوامبر (۲۶ آبان) به قیمت ۱ دلار برای هر قطعه تخفیف داده می‌شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید