افشا جزئیات قیمت ساعت Galaxy Watch 5 سامسونگ

افشا جزئیات قیمت ساعت Galaxy Watch 5 سامسونگ

Roland Quandt، خبرنگار WinFuture ادعا می‌کند که می‌داند ساعت Galaxy Watch 5 سامسونگ چقدر هزینه خواهد داشت. در مقایسه با گلکسی واچ 4، مدل جدیدتر ممکن است چندان ارزان نباشد.

طبق گفته Quandt، مدل‌های بلوتوث 40، 44 و 45 میلی‌متری به ترتیب حدود 300 یورو، 350 یورو و 490 یورو قیمت خواهند داشت. این رقم به 320، 370 و 520 دلار تبدیل می‌شود و اگرچه سامسونگ احتمالاً در هنگام تصمیم‌گیری قیمت‌های بین‌المللی از نرخ تبدیل دقیقی پیروی نمی‌کند.

برای مقایسه، قیمت گلکسی واچ 4 حدود 250 دلار / 270 یورو و 280 دلار / 300 یورو در همان سایزها است که بر اساس کشور، تغییر می‌کند. این نشان می‌دهد که سامسونگ گلکسی واچ 5 را به عنوان یک ارتقاء کافی برای تقاضا، قیمت بالاتری در نظر می‌گیرد.

شایعاتی منتشر شده مبنی بر اینکه ساعت Galaxy Watch 5 سامسونگ ممکن است یک ارتقا جزئی باتری و سنسور دما جدید دریافت کند. متاسفانه اطلاعات دیگری موجود نیست تا به آن اشاره کنیم.

همچنین نشان می‌دهد که ارتقاء LTE حدود 50 یورو هزینه اضافی خواهد داشت و افشا رنگ قبلی Galaxy Watch 5 را تأیید می‌کند که در شش رنگ مختلف عرضه می‌شود: خاکستری یا نقره‌ای برای 40 میلی‌متر/44 میلی‌متر، طلایی صورتی برای 40 میلی‌متر، آبی برای 44 میلی‌متر و مشکی یا تیتانیوم خاکستری برای ساعت 45 میلی‌متری پرو.

ساعت Galaxy Watch 5 سامسونگ چندان ارزان نیست

افشا جزئیات قیمت ساعت Galaxy Watch 5 سامسونگ

یک گلکسی واچ 5 پرو سامسونگ با قیمت 490 یورو که بسیار بالاتر از قیمت 380 دلاری گلکسی واچ 4 کلاسیک 46 میلی‌متری است، به فروش خواهد رسید. به طور معمول، اکثر ساعت‌های هوشمند اندرویدی قیمتی در حدود 200 تا 300 دلار دارند، بنابراین سامسونگ برای توجیه هزینه‌های بالا باید مشخصات چشمگیری ارائه دهد.

درز اخیر نشان می‌دهد که مدل پرو می‌تواند دارای یک باتری بزرگ 572 میلی آمپرساعتی باشد که با سایز باتری TicWatch Pro 3 Ultra GPS مطابقت دارد. طراحی تیتانیومی بسیار بیشتر از ساعت آلومینیومی معمولی شما هزینه خواهد داشت. با در نظر گرفتن قیمت تیتانیومی اپل واچ سری 7 هشتصد دلاری، گلکسی واچ 5 پرو 500 دلاری ممکن است از نظر زمینه آنقدر گران نباشد.

در مورد مدل‌های غیر پرو، حتی با این افزایش قیمت اندک، همچنان قیمت کمتری نسبت به Apple Watch Series 8 و احتمالاً کمتر از Google Pixel Watch خواهند داشت. به هر حال جهت کسب جزئیات تکمیلی باید منتظر ماند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید