تصاویر دقیقی از گلکسی واچ ۵ با One UI 4.5 به بیرون درز کرد!

تصاویر دقیقی از گلکسی واچ ۵ با One UI 4.5 به بیرون درز کرد! ساعت گلکسی واچ ۵ سامسونگ تاکنون عرضه نشده است و انتظار نمی‌رود که این پوشیدنی تا رویداد راه‌اندازی سخت افزاری پاییزی سامسونگ (معمولاً بعد از ماه اوت) وارد بازار شود.

آخرین اطلاعات فاش‌شده تصاویر دقیقی از نسخه بعدی ساعت سامسونگ (گلکسی واچ ۵) با رابط کاربری 4.5 One UI مبتنی بر سیستم عامل Wear OS 3.5 را نشان می‌دهد. در ادامه، تصاویر چند صفحه ساعت جدید برای ساعت‌های آینده سامسونگ آورده شده است.

تصاویر دقیقی از گلکسی واچ ۵ با One UI 4.5 به بیرون درز کرد! - gsmarena 001 ۸

°°°

در تصاویر بعدی، رابط صفحه‌کلید QWERTY به‌روزرسانی شده است که سه روش برای وارد کردن متن را نشان می‌دهد: Dictation، صفحه‌کلید و یک گزینه دست‌نویس نیز وجود دارد.

تصاویر دقیقی از گلکسی واچ ۵ با One UI 4.5 به بیرون درز کرد! - ۱۴۳۸۲۲ scaled

°°°

در مجموعه تصاویر بعدی، مشخص شد که گلکسی واچ ۵ از دو سیم کارت از دستگاه میزبان خود پشتیبانی می‌کند تا کاربر بتواند انتخاب کند که آیا از SIM1 یا SIM2 در تماس تلفنی یا هنگام ارسال پیام استفاده کند.

تصاویر دقیقی از گلکسی واچ ۵ با One UI 4.5 به بیرون درز کرد! - ۱۴۳۸۵۱ scaled

°°°

همچنین برخی از ویژگی‌های دسترسی به جزئیات در تصاویر وجود دارد؛ به عنوان مثال کاربران کم‌بینا می‌توانند دکمه خانه را دو بار فشار دهند تا TalkBack از هر صفحه‌ای فعال شود، با این کار هر چیزی که روی صفحه‌نمایش نشان داده شود با صدای بلند خوانده می‌شود.
تنظیم دسترسی دیگری برای کوررنگی، تعادل صدای چپ/راست وجود دارد و می‌توانید نحوه واکنش ساعت به ضربه‌ها و نگه‌داشتن ضربه‌ها را تغییر دهید.

تصاویر دقیقی از گلکسی واچ ۵ با One UI 4.5 به بیرون درز کرد! - ۱۴۳۹۳۲ scaledتصاویر دقیقی از گلکسی واچ ۵ با One UI 4.5 به بیرون درز کرد! - ۱۴۴۲۱۹ scaledساعت گلکسی واچ ۵ سامسونگ با One UI Watch 4.5 از پیش‌نصب‌شده مبتنی بر سیستم عامل Wear OS 3.5 عرضه می‌شود. در حال حاضر، تنها Galaxy Watch4 سامسونگ و Montblanc Summit 3 که اخیراً معرفی شده‌اند، تنها ساعت‌های هوشمندی هستند که از سیستم عامل Wear OS 3 استفاده می‌کنند.

بیش از یک سال از زمانی که گوگل سیستم عامل Wear OS 3 را معرفی کرده می‌گذرد و هیچ شرکت OEM دیگری موفق به به‌روزرسانی پوشیدنی‌های خود به سیستم عامل جدید یکپارچه نشده است. بسیاری از ساعت‌های هوشمند که به چیپست‌های پلتفرم (+)Snapdragon Wear ۳۱۰۰ /۴۱۰۰ مجهز هستند، هنوز از Wear OS 2.3 استفاده می‌کنند و از زمان تخمین سال گذشته، هیچ بازه زمانی مشخصی برای به‌روزرسانی و پشتیبانی از Wear OS 3.0 مشاهده نکرده‌ایم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید