بازی ویدئویی Dead Space: تریلر نسخه بازسازی‌شده و تاریخ انتشار

تریلر نسخه بازسازی‌ شده بازی ویدئویی «Dead Space»الکترونیک آرتز، تریلر نسخه بازسازی‌شده اولین بازی ویدئویی «Dead Space» [فضای مرده] را منتشر کرد. در این ویدئو برخی از معروف‌ترین ضربات ست بازی، از کشش «شاخک» تا پیاده‌روی فضایی به نمایش گذاشته می‌شود.

درون مایه بازی ویدئویی «Dead Space»

بازی ویدئویی Dead Space عنوانی در سبک علمی تخیلی و ترس و بقا است که در سال ۲۰۰۸ توسط استودیوی EA Redwood Shores ساخته شده و توسط Electronic Arts منتشر شد. این بازی به هیچ عنوان برای افراد زیر ۱۸ سال توصیه نمی‌شود.

داستان در قرن بیست و ششم اتفاق می‌افتد، مهندس آیزاک کلارک در یک کشتی تعمیری مأمور کشف سرنوشت USG Ishimura، یک کشتی معدنی عظیم «سیاره‌شکاف» است که خاموش شده است.

خدمه کشتی به زودی توسط انسان‌های جهش‌یافته مورد حمله قرار می‌گیرند و ایساک مجبور می‌شود تا از خود مراقبت کند و به دنبال آن سعی می‌کند خدمه بازمانده‌اش را نجات دهد و حقیقت را در پس از دست دادن ایشیمورا، که به یک مصنوع بیگانه باستانی مرتبط است، کشف کند.

تاریخ انتشار بازی ویدئویی «Dead Space»

نسخه بازسازی‌شده این بازی ویدئویی در تاریخ ۲۷ ژانویه ( ۷ بهمن ۱۴۰۱) برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری X/S منتشر خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید