گوشی‌های تاشو سری Z سامسونگ گزینه‌های رنگی جدید خواهند داشت

گوشی‌های تاشو سری Zجدیدترین تیزر سامسونگ برای رویداد Galaxy Unpacked Part 2 که قرار است ۲۰ اکتبر (چهارشنبه) برگزار شود، نشان از گزینه‌های رنگی جدید برای گوشی‌های تاشو سری Z دارد. در این تیزر انیمیشنی چند بیگانه در حال سفارشی کردن رنگ لباس‌های خود هستند.

چند روز پیش Tron leakster نوشت که رنگ‌های جدیدی برای Galaxy Z Flip3 در حال رونمایی است: خاکستری، صورتی روشن، سفید، آبی و زرد. Evleaks تصور می‌کرد که در مورد لوازم خانگی جدید نیز صحبت خواهد شد، این مربع‌های رنگی کاملا یادآور گزینه‌های سفارشی هستند که در Samsung Bespoke دیده شده است. مجموعه‌ای از لوازم خانگی که می‌توانند در استودیو طراحی سفارشی شوند.

Samsung's BESPOKE appliances are customized at the Design Studio

تغییرات فقط مربوط به گوشی‌های تاشو سری Z نیست

با توجه به توییت جدید، کاملا واضح به نظر می‌رسد که سامسونگ Galaxy Studio را راه اندازی می‌کند که به خریداران اجازه دهد گوشی‌های تاشو سری Z مانند Z Flip3 را سفارشی کنند.  صفحه رویداد این دو گوشی را به طور برجسته نشان می‌دهد. اما سری Galaxy S21 نیز وجود دارد، پوشیدنی‌هایی مانند Galaxy Watch4 و Buds2 plus نیز ممکن است باشد. بنابراین سفارشی سازی و تطبیق رنگ ممکن است فراتر از گوشی‌های تاشو سری Z باشد.

Samsung Galaxy Z Fold 3 review: An exercise in ambition

سامسونگ چند فیلم دیگر در ۲۴ ساعت گذشته ارسال کرد. اولین مورد در مورد سفارشی کردن ظاهر شما با استفاده از Galaxy Themes است و Galaxy Z Flip3 در پایان ظاهر می‌شود. مورد دیگر در مورد مولتی تسکینگ با ویژگی‌های صفحه تاشو Z Fold3 است. به نظر می‌رسد سامسونگ بیشترین تلاش خود را برای گوشی‌های تاشو سری Z و سفارشی سازی آنها انجام می‌دهد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید