حافظه و رنگ‌های آیفون SE 2022 تایید شد

آیفون SE 2022

مینگ چی کو از تحلیل‌گران حوزه تکنولوژی، رنگ‌های آیفون SE 2022 و حافظه داخلی آن را در حالی که تنها چند روز به معرفی رسمی این تلفن همراه باقی مانده است؛ فاش کرد. رویداد اپل در ۸ مارس برگزار خواهد شد و این کمپانی دعوت‌نامه‌هایی را به کاربرانش ایمیل کرده‌است که می‌توانند با مراجعه به اپل پارک، در این رویداد شرکت کنند. انتظار می‌رود اپل در این رویداد از یک آیپد ایر تازه‌سازی شده و نیز یک آیفون SE با طراحی جدید (که شایعه شده آیفون SE+ 5G نام دارد) رونمایی کند.

حافظه و رنگ‌های آیفون SE 2022 تایید شد - iPhone SE 2022

بنابر گزارشات، آیفون SE جدید از ۳۰۰ دلار شروع می‌شود و تراشه A۱۵ Bionic نیز قلب تپنده آن خواهد بود. اپل عموما تا لحظه معرفی هیچ چیز را نه تایید و نه تکذیب می‌کند زیرا به چنین عطشی در بازار نیاز دارد. با این حال تحلیل‌گر معتبری به نام مینگ چی کو، پیش‌بینی‌های خود را برای iPhone SE جدید بیان کرده است.

طراحی تکراری در آیفون SE 2022

کو باور دارد که آیفون SE+ 5G با حافظه‌های ۶۴، ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایتی و سه رنگ سفید، مشکی و قرمز عرضه خواهد شد. به احتمال بسیار طراحی آن مشابه iPhone SE ۲۰۲۰ باشد (با همان دکمه هوم!). اما اکنون از ۵G (mmW و sub-۶) پشتیبانی می‌کند. این تحلیلگر همچنین گفت که آیفون‌های جدید در این ماه وارد فاز تولید انبوه خواهد شد و تخمین زده شده‌است که اپل 25 تا 30 میلیون دستگاه از این گوشی هوشمند را در سال 2022 روانه بازار خواهد کرد.

حافظه و رنگ‌های آیفون SE 2022 تایید شد - iphone se3 fi

تنها دو روز به رویداد اپل باقی مانده و اطلاعات و شایعات هر لحظه بیشتر و بیشتر می‌شوند. با توجه به آخرین اخبار منتشر شده؛ اپل همچنان به استفاده از کلید هوم اصرار دارد و باید دید آیا مخاطبین نیز داشتن آن‌را منطقی می‌دانند یا خیر!

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید