گوشی گلکسی A33 با رنگ‌های مشابه گلکسی A32 وارد بازار می‌شود

گلکسی A33اولین بار حدود یک ماه پیش گزارش شد که سامسونگ، گوشی گلکسی A33 را در دست تولید دارد. این گوشی جانشین گلکسی A32 نسبتا کند و کم سرعت خواهد بود. همانطور که احتمالاً انتظار دارید، ممکن است شباهت‌هایی بین این دو دستگاه وجود داشته باشد.

این احتمال وجود دارد که هر دو دستگاه دارای عناصری با طراحی مشابه باشند. همچنین مشخص شده است که گلکسی A33 (جایگزین دستگاه قبلی)، ممکن است با رنگ‌هایی مشابه وارد بازار شود.

Samsung Galaxy A33 همچنین دارای اتصال 5G خواهد بود، در حال حاضر اطلاعات کمی در مورد مشخصات این گوشی وجود دارد. فقط می‌توان امیدوار بود که مشکلات عملکرد گلکسی A32 که به آن اشاره کردیم با جانشین آن برطرف شود. هنگام استفاده از گلکسی A32 متوجه عملکرد ضعیف و تاخیر زیادی خواهید شد و تجربه کاربری ایده‌آلی برای شما ایجاد نمی‌کند.

گوشی گلکسی A33 با رنگ‌های مشابه گلکسی A32 وارد بازار می‌شود - Galaxy A32 review 1گلکسی کلاب اکنون گزارش می‌دهد که گلکسی A33 در رنگ‌های مشکی، سفید، آبی روشن و نارنجی عرضه خواهد شد. این‌ها همان رنگ‌هایی هستند که گلکسی A32 با آن‌ها عرضه شد. این گزارش همچنین اشاره می‌کند که گلکسی A33 مانند گلکسی A32 دارای یک دوربین سلفی ۱۳ مگاپیکسلی است.

سامسونگ ماموریت دارد تا گوشی‌های هوشمند را مجهز به اتصال 5G مقرون به صرفه‌ کند. به همین دلیل است که بسیاری از دستگاه‌های گلکسی A آن از 5G پشتیبانی می‌کنند. از آنجایی که گلکسی A32 نیز از این پشتیبانی برخوردار بود، ناگفته نماند که گلکسی A33 دارای مودم 5G نیز خواهد بود.

چیزی که در حال حاضر مشخص نیست این است که گوشی سامسونگ گلکسی A33 چه زمانی وارد بازار خواهد شد. بدیهی است که بخشی از سری گلکسیA سال ۲۰۲۲ است. بنابراین باید تا اوایل سال آینده منتظر بمانیم تا این دستگاه وارد بازار شود.

گلکسی A33

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید