پرک کلاسیک زامبی برای Black Ops Cold War در راه است

پرک کلاسیک زامبی برای Black Ops Cold War

بنا به گزارش gamespot پرک کلاسیک زامبی برای Black Ops Cold War در راه است. Black Ops Cold War یکی از محبوب‌ترین نسخه‌های سری بازی مشهور Call of Duty بوده که در روز هفتم اکتبر  در جریان فصل ششم فرنچایز کالاف دیوتی، آخرین آپدیت خود را دریافت کرده و ویژگی‌های جدیدی به آن افزوده شد. یکی از محبوب‌ترین مودهای این بازی، مود زامبی بوده که در فصل جدید دچار تحول خواهد شد. به نظر می‌رسد یکی از پرک‎‌های قدیمی این مود باری دیگر به آن اضافه خواهد شد.

ظاهرا این پرک کلاسیک به بازی Black Ops 1 مربوط بوده و همراه با مود زامبی در فصل شش به بازی اضافه می‌شود. علاوه بر این پرک به احتمال زیاد در فصل آینده سلاحی به بازی اضافه خواهد شد که شامل یک وسیله منفجر شونده با کنترل از راه دور خواهد بود.

پرک کلاسیک زامبی

نقشه نهایی بازی Forsaken نام دارد و در این فصل سرانجام داستان و ماجراهای Dark Aether در جریان جنگ سرد نهایتا مشخص می‌شود. با توجه به اخبار و جزییات منتشر شده از داستان بازی در نهایت گروه‌های Requiem و Omega در جریان یک مبارزه با موجودی مرموز روبه‌رو می‌شوند که Forsaken نام دارد و در Dark Aether قرار گرفته است. با توجه به توییت جدید Treyarch به نظر می‌رسد این پرک جدید همان phd flopper perk از Black Ops 1 باشد و بدون شک بهره بری از این پرک جدید در مبارزه نهایی Dark Aether کاربردی و جالب باشد.

پرک کلاسیک زامبی

پرک Black Ops Cold War در بازی Black Ops 1 اگرچه جالب وسرگرم کننده به نظر می‌رسید اما در حین حال کمی مزحک به نظر می‌رسید. در این پرک به علاوه مکانیک dolphin-diving بازیکنان می‌توانستند تا به شیرجه زدن از مسافت‌های دور به کمک دلفین‌ها زامبی‌های اطراف را منفجر کنند. با این حال به نظر می‌رسد عملکرد این پرک کلاسیک بیشتر به پرک PhD Slider از بازی Black Ops 4 شبیه باشد تا نسخه اول بازی. علاوه بر این پرک کلاسیک Treyarch به یک طرح برای یک دستگاه انفجاری کنترل از راه دور، که به RT-XD killstreak از مود مولتی پلیر شباهت دارد اشاره کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید